Skocz do zawartości

Mi 11 Lite - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mirecki55 napisał:

Witam wszystkich jestem tu nowy i mam Xiaomi 11 Lite 5G ...

Zrozumiałem wszystko do tego miejsca potem już nic.   Co do asystenta to możesz możesz go wyłączyć na stałe. 

Edytowane przez Lot12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szybkie pytanie. 

Zrobiłem kopię zapasową na dysku, po resecie tele do ustawień fabrycznych przeniosłem kopię zapasową z powrotem do katalogu miui>backup>allbackup i kiedy w ustawieniach chce przywrócić kopię to oczywiście jej nie widzi. Informacja że brak kopii zapasowej. WTF? 

Ok udało się...

Do katalogu /allbackup wgrałem pliki, a tam powinien być jeszcze jeden katalog utworzony przez xiaomi

Edytowane przez markol84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zadziała.

Włączanie lub wyłączanie opcji Zezwalaj na działanie Asystenta na ekranie blokady

  1. Podczas używania telefonu lub tabletu z Androidem powiedz „OK Google, otwórz ustawienia Asystenta”. 
  2. W sekcji „Wszystkie ustawienia” kliknij Ekran blokady.
  3. Włącz lub wyłącz opcję Zezwalaj na działanie Asystenta na ekranie blokady.
Edytowane przez Lot12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie, dla wszystkich którzy są w Polsce i chcą strasznie zaktualizować swój telefon do MIUI 14 i android 13. Oprócz zużycia ponad 4 GB danych nie widzę żadnej różnicy. Oczywiście trzeba było zmienić Kraj,ja zmieniłem na Niemcy, tak że nie ma się o co spinać, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam 11 lite NE od niedawna (MIUI Global 14.0.6.0 TKOEUXM) i zauważyłem w Chrome małą niedogodność, która nie występowała w poprzednim telefonie. Mam w Chrome włączone Discover i różnica jest taka, że otwierając dany artykuł, otwiera go zawsze w kolejnej nowej karcie, a nie w grupie kart z obecną. Dalej w tej otwartej stronie działa już grupowanie. W poprzednim tel P30 Lite nic nie włączałem, nic nie grzebałem w ustawieniach i z automatu otwierało artykuł z Discover w tej samej karcie w grupie.
Przypadkowo zauważyłem, że po reinstalacji Chrome, opisywany przypadek zadziałał raz - przy pierwszym uruchomieniu Chrome, przy kolejnym już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...