Skocz do zawartości

Mi 11 Ultra - pytania ogólne, wątek zbiorczy


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Siemka . Zamówiłem dzisiaj Xiaomi Mi 11 Ultra dopiero po zamówieniu zorientowałem się że będzie on posiadał Rom Chinski.... czy jest opcja instalacji Rom Europejskiego ?? Jeśli nie będę musiał anulowac jakoś zamówienie proszę o w miarę szybka odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, hajtowy20 napisał:

Siemka . Zamówiłem dzisiaj Xiaomi Mi 11 Ultra dopiero po zamówieniu zorientowałem się że będzie on posiadał Rom Chinski.... czy jest opcja instalacji Rom Europejskiego ?? Jeśli nie będę musiał anulowac jakoś zamówienie proszę o w miarę szybka odpowiedz 

Odblokujesz bootloader i instalujesz jaką wersję chcesz 😀 tylko chwilę to trwa ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Tomek_Pietras said:

Ja zapłaciłem przed premierą zdecydowanie więcej i jestem zadowolony. Chociaż chodzi mi już po głowie coś nowego...

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka
 

Co myślisz kupić? Mogę jeszcze anulowac . Mam s21 ultra ale zaczyna mnie ten telefon lekko mówiąc drażnić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak odblokujesz BL to po wgraniu romu EU nie możesz zablokować BL bo uceglisz telefon, a jak jest otwarty BL to są jaja np z apkami bankowymi, płatnościami.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


Nie ma żadnych jaj, wszystko działa jak należy, aplikacje bankowe płatności zbliżeniowe itp.

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Netoper napisał:

Na romie global i odblokowanym bootloaderze nie masz problemów z płatnościami zbliżeniowymi?
Certyfikację w sklepie Google przechodzi? Tak samo safetynet?


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Ja i tak nie place telefonem więc dla mnie to żaden problem byle by aplikacje bankowe działały i to wystarczy No i reszta sklep play itd jak w normalnych telefonach 😛

 

1 godzinę temu, Tomek_Pietras napisał:

Myślę o Oppo find N. Czym Cię s 21 denerwuje? Mi 11 ultra też ma sporo wad. Fajny jest flip 3, żona używa, ale dla mnie zbyt kobiecy.

Wysłane z mojego M2102K1C przy użyciu Tapatalka
 

Zaczal sie samoczynnie wyłączać czasem ekran nie reaguje na dotyk muszę go zrestartować do tego często aparat sam się wyłącza No drażni mnie już to a nie chce robić resetu bo za dużo mam wszystkiego zapisanego . Używam go półtorej roku i wystarczy trzeba coś nowego . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie używasz płatności to spoko, tylko pamiętaj żeby nie blokować BL podczas zmiany romu bo będzie cegła, trza się pilnować żeby w miflashu odznaczyć opcje zablokowania.
Mi na odblokowanymi BL, ING działało jako apka, płatności już nie. Natomiast CA24 apka w ogóle się nie odpalała.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Netoper said:

Jak nie używasz płatności to spoko, tylko pamiętaj żeby nie blokować BL podczas zmiany romu bo będzie cegła, trza się pilnować żeby w miflashu odznaczyć opcje zablokowania.
Mi na odblokowanymi BL, ING działało jako apka, płatności już nie. Natomiast CA24 apka w ogóle się nie odpalała.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Macie jakieś poradniki tutaj jak to robić krok po kroku xd żebym czegoś nie zj**** xd abo poprostu wyślę do kogoś kto to robił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Netoper said:

W dziale poradników :)
Sama procedura jest prosta, aby tylko dobrze czytać.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Znajdę też tutaj skąd pobrac ROM GLOBAL?

9 minutes ago, Netoper said:

W dziale poradników :)
Sama procedura jest prosta, aby tylko dobrze czytać.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Najlepiej fajnie by było gdybys linka podeslał z tą instrukcja bo za dużo tego i nie wiem który będzie odpowiedni . Z góry dziękuję 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

MI 11 Ultra Global Rom bardzo chcialbym go zakupic ale sie na czytalem ze po ostatnich aktualizacjach jakies apki przestaly dzialac , problemy z platnosciami itp. jak to naprawde jest ? jest ktos w stanie sie wypowiedziec ? z gpay praktycznie nie korzystam ale aplikacje bankowe , revoult , gieldy Binance bardzo dla mnie wazne aplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić wersje chińską z zainstalowanym miui global to gpay nie zadziała bez sztuczek. Jeśli chodzi o inne aplikacje bankowe to np IKO to póki nie ma root aplikacja nie sprawia problemów na odblokowanym bootloaderze. Jak będziesz miał root wystarczy ukryć aplikację. 

Innym sposobem obejścia ww. problemów jest instalacja miuipolska, tam wszystko działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Chcę zakupić mi 11ultra (3100zł za wer 8gb). Tel nowy, mogę wybrać jaki soft będzie wgrany(global/Eu). Telefony sprzedaje firma, nowe, z rachunkiem i fakturą, czas oczekiwania 3tygodnie. Czy gwarancja będzie uznana w Polsce na podstawie dowodu zakupu?  Myślę, że to tel kupowane gdzieś w Chinach, wgrywane oprogramowanie i sprzedawane dalej,stad moje obawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bar.Tek napisał(a):

Tak. Tel z Chin. To czy możesz wybrać soft zależy od tej firmy  spytaj czy można wybrać inny. Zazwyczaj jest to przedłużenie wysyłki o kolejny tydzień, bo trzeba odblokować BL

Ok, ale czy posiadając do niego rachunek z polskiej firmy handlujacej elektroniką, będę miał gwarancję xiaomi Polska? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sprzedawców z dystrybucją :) dystrybutor jest jeden i u niego zaopatrują się sprzedawcy.
Wszelkie sieciówki/markety są oficjalnymi sprzedawcami oficjalnej dystrybucji :)
Są nawet prywatni sprzedawcy którzy jeśli zaopatrują się u oficjalnego dystrybutora dają oficjalna gwarancję.

Wysłane z mojego PocoX3 NFC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...