Skocz do zawartości

Wypalenie ekranu Mi 9T PRO


krisol54

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie, ale próbuj.
A niby dlaczego nie? Nie każdy lubi korzystać z gestów pełnoekranowych. W takim wypadku jest to element systemu, na który nie masz wpływu.
Niby producenci przestrzegają przed statycznymi elementami, które wyświetlane w sposób ciągły mogą uszkodzić wyświetlacz, ale w tym przypadku nie możesz tego wyłączyć nie rezygnując tym samym z najbardziej komfortowego (dla danego użytkownika) sposobu użytkowania.
Był głodny przypadek gościa, który cały czas oglądał TVP info i pasek informacyjny zepsuł mu dolną część ekranu. Ale tutaj wina była ewidentnie użytkownika bo przecież nikt go nie zmuszał do oglądania jednego kanału. A w przypadku telefonu nie za bardzo mamy na to wpływ.

Ja osobiście spróbowałbym oddać i kłócić się o swoje.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2021 o 07:29, si3wc4 napisał:
Dnia 9.04.2021 o 00:16, Rower górski napisał:
Raczej nie, ale próbuj.

A niby dlaczego nie? Nie każdy lubi korzystać z gestów pełnoekranowych. W takim wypadku jest to element systemu, na który nie masz wpływu.

Naturalne zużycie, nie stanowiące wady fabrycznej, na które producent nie ma wpływu i będące cechą tego typu wyświetlaczy. Taka będzie prawdopodobna odpowiedź na reklamację. To tak jakbyś reklamował w piekarni chleb, który się zesechł po czterech dniach. Chyba, że technik będzie miał lepszy dzień weźmie lupę i znajdzie na tyle martwych pikseli, że zakwalifikuje wyświetlacz do wymiany, dla serwisu taka wymiana to pieniądz, ale jeśli producent odrzuci wymianę to serwis wtedy płaci. Czysta ekonomia. Technicy to ludzie, którzy nie chcą robić nikomu na złość i starają się pomóc, ale nikt nie będzie dopłacał do czyjegoś sprzętu.  

Także kolego próbuj, być może się uda.

Dnia 9.04.2021 o 07:29, si3wc4 napisał:

Ja osobiście spróbowałbym oddać i kłócić się o swoje

Gwarantuję, że w tym przypadku kłócenie się nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kilka telefonów z oledami:
, iphone X , note 10 samsung , Mi8
 nigdy nie miałem wypalenia , żadnej skazy. 
Trudno sprzedam go i kupie co innego pozdrawiam. 
Z drugiej strony chyba po coś ten sprzęt ma 24 miesięcy gwarancji ?
, to element interfejsu jest wypalony , nie aplikacja użytkownika.
wada ekranu powstała w wyniku NORMANEGO użytkowania. 

Edytowane przez krisol54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 8.04.2021 o 15:30, krisol54 napisał:
Czy waszym zdaniem takie wypalenie ekranu kwalilfikuje sie do naprawy gwarancyjnej?
 

Reklamacja z tytulu Rękojmi. Nie baw się w gwarancje pod żadnym pozorem. Żądanie: Wymiana na sprawny telefon lub zwrot kasy.

Edytowane przez marcin19883
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...