Jump to content

Xiaomi Mi10 + MIUI 12.6 (21.3.31) - błędy z bluetooth i YouTube + YouTube Music

Recommended Posts

Witam.

Jestem tu nowy. @Kacper Skrzypek prosił abym błędy zgłaszał tutaj, a więc to jest moja lista:

• Pociągnięcie powiadomienia nie rozwija się aby pokazać więcej opcji (nie za każdym razem). Działa - Dwuklik na górnej części lub guzik ze strzałką w dół w prawym górnym rogu (też nie zawsze).
  • Brak ikony aplikacji youtube i youtube music, na górnym pasku, jak jest zatrzymany lub gra w tle
  • Czasami jest brak okienka YouTube Music jak gra w tle. Muszę wejść w aplikację poprzez pulpit.
  • Brak opcji zablokowania dodawania ikon na pulpit do nowo zainstalowanych aplikacji.
  • Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj ikonami na pulpicie - nie ma żadnych ustawień. Pusta strona.
  • Bluetooth po uruchomieniu próbuję łączyć się do ostatnio połączonego urządzenia zamiast próbować do wszystkich sparowanych. W aucie łączy się do słuchawek, w domu łączy się do bluetooth z auta. Trzeba wybrać urządzenie ręcznie. Jak nie połączy się z tym ostatnim to za kolejnym włączeniem bluetooth nie próbuje łączyć się z żadnym.
  • YouTube music nie ma przełączania utworów na zablokowanym ekranie. Jest tylko przycisk dislike.
  • YouTube Music (czasami) w tle zamiast youtube z możliwością przesunięcia palcem aby wybrać youtube. Skoro youtube gra w tym momencie w tle to po co mi youtube music?

Domyślam się, że połowa ludzi mnie teraz zdissuje, że czemu nie vanced. Wole płacić Googlowi ;-)

Nie mam 11-stki aby sprawdzić większość bugów, będę mieć możliwość sprawdzenia jak za 2 tygodnie łaskawie Xiaomi pozwoli mi odblokować bootloader :)

6 godzin temu, adamwox napisał:
  • Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj ikonami na pulpicie - nie ma żadnych ustawień. Pusta strona.
  •  

To już naprawione.

1 godzinę temu, Kacper Skrzypek napisał:

Nie mam 11-stki aby sprawdzić większość bugów, będę mieć możliwość sprawdzenia jak za 2 tygodnie łaskawie Xiaomi pozwoli mi odblokować bootloader :)

To już naprawione.

U mnie działa bez problemu :-)