Skocz do zawartości

Bootloop, telefon się zawiesił na logo MIUI


MrSmugz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zainstalować na telefonie Xiaomi.eu, jednak z niewiadomych dla mnie przyczyn to się nie udało. 

Instalacja się powiodła, błędów nie było. Przy ponownym uruchomieniu nawet czekanie 15 minut nie pomogło bo wciąż było logo MIUI.

Pomyśłałem więc, że poszło coś nie tak, zatem kolejny raz zrobiłem wipe data, cache, system, internal storage. Zainstalowałem na nowo TWRP, tym razem pojawił się błąd: unable to open loop device: /dev/block/loop17 18 19 20. Pomyślałem więc, że coś jest nie tak z MIUI i pomyślałem, że spróbuję z OrangeFox. Tutaj nie miałem kompletnie żadnych błędów jednak instalacja MIUI i custom romu skończyła się czekaniem na kolorowym logo MIUI, więc identycznie jak w instalacji przez TWRP. 

Macie jakiś pomysł na awaryjną instalację systemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam screeny po instalacji. Na moje oko jest wszystko ok, jednak bootloop dalej jest. ;/ Zrobiłem tylko format data przed instalacją tym razem.

Ponad 25 minut czekania po instalacji ale uruchomił się. Dziękuję za pomoc bo dzięki temu się udało :)
Temat do zamknięcia.

 

Screenshot_2021-04-04-18-04-31.thumb.png.ae283a4cd4412a5debe8ff3c646feeec.pngScreenshot_2021-04-04-18-04-08.thumb.png.f500dd2a0eb3418b2c78409ac8cfabeb.png

Edytowane przez MrSmugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...