Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.3.0.RJBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 (nazwa kodowa: umi).

Link do pobierania ROMu:

REUPLOAD

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10_V12.5.3.0.RJBCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam Rom wydaje się ok, natomiast podmieniło mi się recovery na takie, które nie deszyfruje partycji data automatycznie, przy próbie ręcznego zamontowania partycji i podania poprawnego hasła wyskakuje komunikat że hasło niepoprawne.. 

 

Edit

ten Rom podmienia recovery na starszą wersję, ktora nie deszyfruje partycji data. Przez adb zrobiłem flash nowszego twrp i wszystko jest już ok. 

Edytowane przez orzeszpole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą spotkała mnie niemiła niespodzianka.

Większość systemowych aplikacji zresetowało się do domyślnych ustawień, a aplikacje zainstalowane ze sklepu przestały się otwierać.

Po ponownych uruchomieniu telefonu wiesza się na logo miui.

Po ponownym wgraniu romu wiesza się na logo miui.

Czas na factory reset.  Może to jakiś błąd pamięci systemu? 

 

Edytowane przez Bar.Tek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem niedawno drugi taki sam przypadek. Format data nie pomógł, po skonfigurowaniu systemu błąd znów wyskoczył

Jedyne co pomaga to Global miflashem i potem miuipolska

 

Zdarzyło mi się to 2 razy i 2 razy po instalacji orangefox recovery, ale dowiedziałem się, że on nie mógł być przyczyną.

 

Nie wiem co jest problemem, niektóre aplikacje się nie uruchamiają, zdjęcia są uszkodzone, niektóre aplikacje mają wyczyszczone dane i ustawienia, a restart telefonu kończy się zwisem na logo miui. Ewidentnie gdzieś bład systemu.

Teraz mam od niedzieli 3 raz miuipolska 12.5.3 i zobaczymy czy błąd wyskoczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...