Jump to content

Obsługiwanie telefonu bez wyświetlacza

fluey
 Share

Recommended Posts

Witam, posiadam Redmi Note 7, którego wyświetlacz nie jest już funkcjonalny. Smartfon po prostu spadł i rozbił mu się ekran przez co nic nie widać. Moje pytanie jest następujące. Czy jest jakiś sposób aby podłączyć przykładowo monitor pod ten telefon? I czy w takim wypadku mógłbym podłączyć przy pomocy huba USB myszkę i klawiature? Wiem, że jest to troche głupie, ale nie widze sensu w wymianie wyświetlacza, gdyż mam już inny telefon a chce jedynie zgrać zdjęcia z Note 7.

Wystarczy podpiąć telefon pod komputer i telefon można przeglądać jak pendrive'a. Tylko kwestia jak masz ustawione w telefonie gniazdo USB. Czy tylko jako ładowanie baterii czy też ładowanie baterii i przeglądanie zawartości telefonu.

3 godziny temu, kriss.kg napisał:

Wystarczy podpiąć telefon pod komputer i telefon można przeglądać jak pendrive'a. Tylko kwestia jak masz ustawione w telefonie gniazdo USB. Czy tylko jako ładowanie baterii czy też ładowanie baterii i przeglądanie zawartości telefonu.

Moge tak zrobić pomimo pinu?

Zobacz czy gdzieś w grafice google nie ma foty ekranu z wpisywaniem pinu, pobierz wyskaluj do wielkości ekranu fona, wydrukuj, i na podstawie wydruku próbuj trafiać w cyferki.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

• 9 months later...