Skocz do zawartości

Tv nie widzi pendrive'a


Markus89

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Mi 4S, chciałem powiększyć mu pamięć aby ściągnąć więcej gier. 

Włożyłem 64gb w port USB, po czym po kilku minutach sprawiał wrażenie jakby się zaciął. Musiałem wyłączyć tv z prądu...

Pojawia się taki komunikat :

Dysk USB: Bezpiecznie odłączono...

 

nie mogę ściągnąć gier. Robiłem kilka razy format na kompie pendrive'a i go nie widzi... Jest na to jakiś sposób? wpinalem  go w różne wejścia usb ale to na nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Mi 4S, chciałem powiększyć mu pamięć aby ściągnąć więcej gier. 
Włożyłem 64gb w port USB, po czym po kilku minutach sprawiał wrażenie jakby się zaciął. Musiałem wyłączyć tv z prądu...
Pojawia się taki komunikat :
Dysk USB: Bezpiecznie odłączono...
 
nie mogę ściągnąć gier. Robiłem kilka razy format na kompie pendrive'a i go nie widzi... Jest na to jakiś sposób? wpinalem  go w różne wejścia usb ale to na nic
1) Czy masz możliwość podłączenia innego PenDrive?

2) W jakim formacie jest sformatowany PenDrive? np. FAT32, NTFS itd.

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne pendrive widzi normalnie i pokazuje pliki. Podłączałem nawet dysk 500 GB i działał normalnie, nawet utworzyło na nim folder Android z jakimiś plikami.

 

Co do formatu pendrive to próbowałem na początku NTFS, wiem że źle i przeformatowalem go do FAT 32. Pendrive wpięty, wchodzę na Pamięć w tv i jest widoczny, ale bezpiecznie odłączony i nic się nie da z nim zrobić.

 

Po wpięciu do laptopa pendrive jest podzielony tak jakby na 2 dyski - 15,7 MB oraz 57 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem temat aby widział pendrive'a.

Ściągnąłem program EaseUS do formatowania dysków, zrobiłem FAT 32 i telewizor widzi dysk, ale...

Mam zainstalowana grę Asphalt 8, chce ściągnąć inne i mogę przenieść obecne aplikacje na pendrive ale nie mogę zainstalować tam gry bezpośrednio. Tak samo jest z zainstalowana już gra. Zostaje w pamięci tv a nie przenosi na pendrive.

 

Jeśli chce ściągnąć grę mam 3 opcje 

1 Przenieś dane do tej pamięci ( ale tam mi wyświetla kilkaset bajtów aplikacji z tv)

2 Odłącz

3 wykasuj dane i sformatuj jako pamięć wymienną

 

Po formacie nie ma pokazanej rzeczywistej ilości pamięci tylko 0 bajtów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tym instalowaniem na penie to tak jak w telefonie z instalowaniem na karcie że ciężko to wykonać bez sformatowania karty jako rozszerzenie danego sprzętu. Tylko wtedy karta jest widoczna w danym urządzeniu, na innym nie będzie widać co na niej jest.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Netoper napisał:

Może z tym instalowaniem na penie to tak jak w telefonie z instalowaniem na karcie że ciężko to wykonać bez sformatowania karty jako rozszerzenie danego sprzętu. Tylko wtedy karta jest widoczna w danym urządzeniu, na innym nie będzie widać co na niej jest.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jakiś pomysł jak to ogarnąć? Pendrive przeznaczony typowo pod tv jako zwiększenie pamięci na gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...