Skocz do zawartości

Mi 11 Lite 4G/5G/NE - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mi 11 Lite – Global Stable ROM

MIUI V13.0.2.0.SKQMIXM (Android 12)

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V13.0.2.0.SKQMIXM/miui_COURBETGlobal_V13.0.2.0.SKQMIXM_bae172608c_12.0.zip

*Mi Pilot Release*

Changelog:
Optimized system performance
Improved system security and stability

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na globalnym EEA 12.5.6 wywala mi błąd "nie można zweryfikować aktualizacji. Nie można zainstalować nieoficjalnej pamięci ROM".
Próbowałem zmieniać region ale nic to nie dało, suma kontrolna jest ok. Mogli coś zablokować?

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam , zainstalowałem dostępną wersję beta dla Xiaomi 11 lite 5g Ne, V13.0.5.0.SKOEUXM (EOG) jest to wersja eea europejska  i jest ostatnią wersją beta stabilną .Firmware do pobrania tutaj z gizchina .Miui 13 pobrane i zainstalowana po wybraniu odpowiedniej paczki aktualizacji  , po rozszerzeniu opcji  aktualizacji którą uzyskujemy po kilkukrotnym naciśnięciu obecnej wersji Miui .Prawdopodobnie jeżeli testy przejdą pomyślnie to będzie  wersja oficjalna , którą wszyscy niedługo otrzymają  . Do instalacji musimy mieć odblokowany bootloader ponieważ jest to wersja dla testerów uczestników programu  Mi pilot.

Screenshot_2022-02-19-15-24-47-947_com.android.settings.jpg

Screenshot_2022-02-19-15-24-39-384_com.android.updater.jpg

Edytowane przez evilljnr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak instalowałem na zablokowanym to wyświetliło mi komunikat  , że jest to wersja testowa i żeby sprawdzić ustawienia telefonu itp. Nie było możliwości zainstalowania,  a po odblokowaniu ruszyła normalnie , dla uczestników programu wersji beta idzie z automatu. Ogólnie wizualnych zmian szukać można pod mikroskopem , ale szybkość i płynność  pracy jest w moim przypadku   na plus nie ma się czego czepić jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 11 Lite (4G) – EEA Stable ROM

MIUI V13.0.3.0.SKQEUXM (Android 12)

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SKQEUXM/miui_COURBETEEAGlobal_V13.0.3.0.SKQEUXM_a7f9bbdc63_12.0.zip



Mi 11 Lite – Global Stable ROM

MIUI V13.0.4.0.SKQMIXM (Android 12)

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SKQEUXM/miui_COURBETEEAGlobal_V13.0.3.0.SKQEUXM_a7f9bbdc63_12.0.zip


Changelog:
Optimized system performance
Improved system security and stability

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Screenshot_2022-03-05-17-32-26-583_com.android.settings.thumb.jpg.a8971b1b3a64cd55669d5d1ef4691586.jpg

Witajcie. Mam xiaomi 11 lite 5g ne. Zrobilem aktualizacje z miui 12.5.8 do 13.0.5. Mam zablokowany bootloader (nic nie robiłem) wziąłem tylko w ustawieniach aktualizacji zaznaczyłem opcję „otrzymuj wczesne aktualizacje miui” po czym pobrałem paczkę aktualizacji z internetu i bezproblemowo zaaktualizowałem. Czy przeszedłem na jakiś rom beta? Teraz będę mieć normalnie aktualizacje dalej do stabilnych systemów normalnie czy tylko do jakichś bet albo jak sobie sam pobiore paczkę aktualizacji? Powrót jest rozumiem już nie możliwy do 12.5.8 prawda?  W razie w jakby np bateria byla drenowana bardzo. Pozdrawiam

*Edit

Telefon chodzi jak narazie sprawniej na miui 13. Sot podobny a smiga wszystko plynniej i szybciej

Edytowane przez wanted78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamcom napisał:

Pojawiła się aktualizacja (region Szwajcaria) V 13.0.4.0 SKIEUXM dla Mi 11 lite 5G (EEA)

Właśnie zainstalowałem tą wersję, ale nie mam tych nowych super tapet oraz widget i paska bocznego? Leo Why?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko co zauważyłem w V.13.0.4.0 

- Tryb Ciemny dla aplikacji, nie można dostosować w ustawieniach bo żadna aplikacja się nie pojawia. 

- Aplikacja Aparatu zielona kropka przy przednim aparacie która nie znika. 

- Stabilizacja obrazu, nie ma takiej opcji w ustawieniach na "sztywno" 

- Nowe Super Tapety, nigdzie ich nie ma. Są faktycznie jakieś w aplikacji motywy ale jakość kalkulatora i 15 fps :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...