Skocz do zawartości

Mi 11 Lite 4G/5G/NE - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi 11 Lite 4G Global V12.0.8.0.RKQMIXM

http://bigota.d.miui.com/V12.0.8.0.RKQMIXM/miui-blockota-courbet_global-V12.0.5.0.RKQMIXM-V12.0.8.0.RKQMIXM-1e9ac73752-11.0.zip

http://bigota.d.miui.com/V12.0.8.0.RKQMIXM/miui_COURBETGlobal_V12.0.8.0.RKQMIXM_055c84640d_11.0.zip

Lista zmian:

Spoiler

Centrum kontroli
Nowe: Przesuń palcem w dół od lewego górnego rogu, aby otworzyć Pasek powiadomień, i od prawego górnego rogu, aby otworzyć Centrum kontroli
Nowe: Opcja, która pozwala ograniczyć otwieranie Centrum kontroli na ekranie blokady
Naprawiono: W niektórych przypadkach Centrum kontroli nie było poprawnie wyświetlane
System
Zoptymalizowano: Gesty pełnoekranowe są teraz ignorowane na stronie alarmowej ekranu blokady
Zoptymalizowano: Zaktualizowano Pakiet Bezpieczeństwa Android do kwietnia 2021 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu.
Pasek powiadomień, Panel powiadomień
Nowe: Możliwość przełączania się między podłączonymi urządzeniami w powiadomieniu o odtwarzaniu multimediów
Naprawiono: Bańka z czasem połączenia pokrywa się z ikonami powiadomień
Aparat
Nowe: Animacje dla automatycznego trybu nocnego
Nowe tryby nagrywania wideo i time-lapse a także nowy zestaw filtrów (BBP, Tajemnica, Limonka, Tango, Fantazja, Sen, Karmen, Lato)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mi 11 Lite – Global Stable ROM

MIUI V12.5.3.0.RKQMIXM

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.3.0.RKQMIXM/miui_COURBETGlobal_V12.5.3.0.RKQMIXM_55353ea368_11.0.zip

OTA z V12.0.8.0
https://bigota.d.miui.com/V12.5.3.0.RKQMIXM/miui-blockota-courbet_global-V12.0.8.0.RKQMIXM-V12.5.3.0.RKQMIXM-57291b1bff-11.0.zip

Changelog:

[system]
New: Response to gestures is now instant.
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
Optimization: Removed unnecessary sound notifications for DND mode
Optimization: Full screen gestures are now ignored on the Lock screen alarm page
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
[system animations]
Optimization: Animations in selected scenes
[Notes]
New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
All-new Notes.
[Control center]
New: Swipe down from the upper left corner to open Notification shade and from the upper right corner to open Control center
Optimization: MIUI 11 custom toggle order is preserved after updating to MIUI 12
Optimization: Press and hold redirection options
[status bar, Notification shade]
Optimization: Readjusted sensitive areas for the dots in the unlock pattern
Optimization: GPS icon in the status bar
Optimization: The UI for renaming fingerprints
Fix: Notifications flashed in some cases

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mi 11 Lite 5G - Global Stable ROM

MIUI V12.5.5.0.RKIMIXM

OTA z V12.5.2.0
https://bigota.d.miui.com/V12.5.5.0.RKIMIXM/miui-blockota-renoir_global-V12.5.2.0.RKIMIXM-V12.5.5.0.RKIMIXM-2663532ddd-11.0.zip

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.5.0.RKIMIXM/miui_RENOIRGlobal_V12.5.5.0.RKIMIXM_58b3a9e618_11.0.zip


Changelog:

[system]
Optimization: Updated Android Security Patch to August 2021. Increased system security.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaniżę soft zobaczę co dalej jeszcze podaje komunikat o przegrzewaniu. Jak miałem w iPhone 7 że nie włączał się bluetooth oraz wifi czyli podobne objawy wymienili na nowy. Domyślam że albo to wina softu albo coś z telefonem. Przywracanie robiłem. Problem dalej jest ale częściej się funkcja hotspota uruchamia. Nie będę wgrywać xiaomi.eu spróbuję 12.5.1 chyba że jest anti rollback. Poza tym zauważ że wersje 6/128 znikły z rynku w kolorze truffle Black. Leci juz czas na odblokowanie BL.

Problem rozwiązany to bug softu 12.5.3 na sofcie 12.5.1 nie ma na wersji 8/128 problemu.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem powrócił jak włączam hotspot chwilę ikonka świeci na niebiesko i się wyłącza. Muszę zrobić restart raz włączę działa drugi raz, za trzecim niedziala wyłącza się. I Najgorsze jest to że teraz nawet po restarcie nie włącza się. Czasami jak telefon polezy włącza się. 3 razy robiłem restart do fabrycznych. Na 2.4 GHz działa normalnie na 5 GHz się wywala.

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na Mi 11 Lite 4G/5G/NE - Official Stable ROM
W dniu 18.09.2021 o 20:30, przemczar93 napisał:

Czyli co? Ten NE ma słabszy procesor niż normalna wersja?

Pod względem wydajności jest praktycznie taki sam. Ale 778G jest bardziej prądożerny bo zrobiony w technologii 6 nm (780G w 5 nm). Podobno z 780G jest problem z dostępnością dlatego zrobili nowy model NE z bardziej dostępnym 778G.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 11 Lite 5G  Ostatnią aktualizację do 12.5.3 robiłem w fastboot  uruchamiając windows_fastboot_update_rom.bat

W ostatniej 12.5.5 nazwy plików są innne:

flash_all.bat

flash_all_except_storage.bat

flash_all_lock.bat

Który uruchomić aby nie stracić wszystkiego i nie zablokować ponownie botloadera?

Jest podobno możliwość instalacji w tym telefonie aktualizacji z poziomu recovery. Po wejściu w recovery nie widzę jednak możliwości instalacji z karty SD. 

Podpowie ktoś cos?

 

P.S.

Teoretycznie można zainstalować bezpośredni z pliku. Wskazuję plik na karcie SD (update.zip) telefon się wyłącza, wchodzi w recovery. I tutaj nie mam odpowiedniej opcji do wybrania.

 

Edytowane przez bo_jarek
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bo_jarek napisał:

Mi 11 Lite 5G  Ostatnią aktualizację do 12.5.3 robiłem w fastboot  uruchamiając windows_fastboot_update_rom.bat

A jaki masz teraz rom, xiaomi.eu, czy oficjalny global? Bo ten 12.5.5 który rozpakowałeś to chyba oficjalny global, a te pliki wykonawcze pod Miflasha raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, FromWP napisał:

A jaki masz teraz rom, xiaomi.eu, czy oficjalny global? Bo ten 12.5.5 który rozpakowałeś to chyba oficjalny global, a te pliki wykonawcze pod Miflasha raczej.

 

device=renoir
build_number=V12.5.5.0.RKIEUXM
userdata_version=20210825.0000.00

To wersja EU. nazwy plików pochodzą z rozpakowanego pliku pod fastboot. Jest dostępna również wersja pod recovery.

https://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/renoir/stable/V12.5.5.0.RKIEUXM/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bo_jarek napisał:

To wersja EU. nazwy plików pochodzą z rozpakowanego pliku pod fastboot.

Tak przypuszczałem, ale wygląda na to że teraz masz custom rom xiaomi.eu z tego forum i odblokowany bootloader. A  usiłujesz aktualizować go do oficjalnego romu globala EU. Tak się nie da! Jakie jest oznaczenie romu który masz teraz w telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FromWP napisał:

Tak przypuszczałem, ale wygląda na to że teraz masz custom rom xiaomi.eu z tego forum i odblokowany bootloader. A  usiłujesz aktualizować go do oficjalnego romu globala EU. Tak się nie da! Jakie jest oznaczenie romu który masz teraz w telefonie?

I chyba masz rację. Ostatnie oprogramowanie pobierałem z tego forum.

Gamoń jestem. Dzięki za naprowadzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pomóżcie proszę bo błądze. Mam rom Global 12.5.3 RKIEUXM, telefon nie pokazuje mi aktualizacji 12.5.5. Próbowałem zapodać tę wersję przez recovery ale nie mam opcji wskazania pliku w ustawieniach / aktualizacji ani też tryb  recovery nie daje opcji aktualizacji ( wrzucony rom jako update na "główną" dysku ). Jak to wgrać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...