Jump to content

Mi Note 10 Lite - problem z dotykiem


2anonimowy
 Share

Recommended Posts

Cześć,

mam problem z Xiaomi Mi Note 10 Lite (po aktualizacji do Android 11), telefon kupiłem początkiem sierpnia w jednym z salonów x-kom, od kilku tygodni borykam się z problemem w działaniu dotyku. Czasem muszę po kilka razy klikać w ikonę na pulpicie, żeby telefon zrozumiał, że chcę kliknąć, tak samo jest z pisaniem na klawiaturze, co któryś znak jestem w stanie wpisać bez problemu, a pozostałe wyglądają jakbym ich wcale nie dotknął. Problem jest też z uruchamianiem telefonu, czasem muszę 2-3 razy uruchamiać telefon, żeby przeszedł dalej niż logo Xiaomi, to staje się coraz bardziej uciążliwe. Dodam, że ekran nie jest pęknięty, a urządzenie jeszcze mi nigdy nie upadło. Czy ktoś z Państwa był w podobnej sytuacji? Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Warto odnieść telefon na reklamację do sklepu? 

Pozdrawiam
~2anonimowy

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, zoltan78 napisał:

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Problem z .... to nie jest opis.

Dziękuję, problem udało mi się rozwiązać aktualizując ręcznie telefon do wersji v12.1.4. Proszę o usunięcie tematu. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...