Skocz do zawartości

Mi Box TV - aplikacje nie instalują się


GrzegorzL

Rekomendowane odpowiedzi

To jest nowe urządzenie więc pamięci jest dużo. Mam jeszcze stick tv i tam wszystko działa. Pomocy.

Restart też nie pomógł. Nawet przywrócenie do ustawień fabrycznych. Zainstalowałem też najnowszy soft przez USB ale to też nic nie zmieniło.

Na zainstalowanym netflixie i YT mogę oglądać filmy. Nie działa tylko instalacja nowych programów. Bo po kliknięciu w zainstaluj ciągle oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 31.03.2021 o 07:42, langolier napisał:

Ustawienia/Ustawienia urządzenia/Pamięć/Wewnętrzna pamięć współdzielona
Wylistuj co pokazuje.

Witam, mam taki sam problem a wylistowanie pamięci wykazuje, że jest 4,7GB dostępnych zasobów. Wygląda to bardziej na problem z uprawnieniami do pobrania plików instalacyjnych. 

Dnia 31.03.2021 o 07:17, GrzegorzL napisał:

To jest nowe urządzenie więc pamięci jest dużo. Mam jeszcze stick tv i tam wszystko działa. Pomocy.

Restart też nie pomógł. Nawet przywrócenie do ustawień fabrycznych. Zainstalowałem też najnowszy soft przez USB ale to też nic nie zmieniło.

Na zainstalowanym netflixie i YT mogę oglądać filmy. Nie działa tylko instalacja nowych programów. Bo po kliknięciu w zainstaluj ciągle oczekuje.

Część, czy udało Ci się rozwiązać ten problem? Ja odkupilam urządzenie o wcześniejszego użytkownika z wgranymi już kilkoma aplikacjami ale nie mogę doinstalować kolejnych, pomimo tego że jestem zalogowana do sklepu Play - każda próba kończy się na "oczekuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 16.10.2022 o 17:49, langolier napisał:

Zrób twardy reset. czyli przywróć do stanu fabrycznego

Czy to nie skasuje mi istniejących na boxie aplikacji? Obawiam się, że jednak tak i nawet tego co mam już nie odzyskam. 
P.S. Wróciłam do tematu bo jakiś czas korzystałam z tego co było na boxie, czyli netflixa ale teraz chcę zrezygnować z niego i wziąć np HBO ale to utrudnia sprawę bo HBO nie mogę zainstalować na boxie znowu i nadal...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...