Skocz do zawartości

Błąd logowania na konto (xiaomi) / wymagane działanie na koncie (google)


sn33p

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od wczorajszego poranka (28 marca 2021) mam taki problem z POCO F2 Pro - w konsolce systemowej/powiadomieniach wyskoczyło mi

Błąd logowania na konto (xiaomi) / wymagane działanie na koncie (google) (screenshot)

image.thumb.png.5927b13a2653978986c6fd2070a5c0c3.png

Próba ponownego zalogowania się na konto Xiaomi nie przynosi efektu, powiadomienie znika, po jakimś czasie komunikat wraca.

Google, po wpisaniu hasła i zatwierdzeniu, akceptacji na drugim urządzeniu (2fa) zaczyna się kręcić w kółko i nie przynosi efektu.

Restart urządzenia nic nie zmienia, odinstalowałem kilka zainstalowanych ostatnio aktualizacji (system web view, chrome) - nie pomaga.

Mam Miui Global 12.2.4 (z miesiąc czy coś już), bez fikołków, rootów, odblokowania bootloadera.

Pierwszy raz spotykam się z podobną sytuacją. na pozostałych urządzeniach nie mam tego problemu.

Macie jakieś pomysły poza resetem do ustawień fabrycznych?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, liczę, że może ktoś już się spotkał z podobną sytuacją. Ale może faktycznie wieczorem spróbuję.

Mam wrażenie, że coś jeszcze jest skopane, bo apka mBanku i coś jeszcze mi się wylogowalo i nie chce działać. Na drugim urządzeniu nie mam tego problemu.

Większa część systemu i apek (w tym IPKO) jeszcze działa poprawie.

31 minut temu, jacekgothic napisał:

Próbowałeś usunąć urządzenie z konta Google, Xiaomi przez przeglądarkę na PC? I ponownie się na nim zalogować.

https://support.google.com/accounts/answer/3067630?hl=pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...