Jump to content

Mi Watch Lite - Xiaomi Wear nie pokazuje kroków ani kalorii


pawe

Recommended Posts

Jak w tytule - Xiaomi Wear nie pokazuje kroków ani kalorii z zegarka Mi Watch Lite. Posiadam telefon Mi8 - do wczoraj wszystko działało pięknie, od wczoraj Xiaomi Wear nie pokazuje kroków ani kalorii. Dodam, że reszta rzeczy działa - Xiaomi Wear pokazuje mi połączenie z telefonem, stan baterii, dostaję powiadomienia na Mi Watch Lite, Mój Status w aplikacji Xiaomi Wear pokazuje mi że został zaktualizowany, ale niestety pokazuje zero kroków i kalorii, a na zegarku one istnieją... Zrobiłem wszystko co możliwe - wyrzuciłem z telefonu aplikację Xiaomi Wear, wyrzuciłem Mi Watch Lite z powiązanych urządzeń Bluetooth, zrestartowałem zegarek, zrestartowałem telefon, założyłem nawet po ponownej instalacji nowe konto na Xiaomi Wear - nic nie pomogło niestety. 
Co może być przyczyną tak dziwnego zachowania i czy jest to podstawa do naprawy gwarancyjnej? Zegarek mam niecałe pół roku.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa rozwiązała się sama. Dzień po aplikacja znowu zaczęła pokazywać kroki. Podejrzewam że przyczyną całego zamieszania mogła być zmiana czasu. Aplikacja niejako zwariowała bo kroki z dnia wczorajszego pokazuje jak przedwczorajsze - czyli tak jakby "zgubiła" dzień ze zmianą czasu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...