Skocz do zawartości

Problem z mikrofonem - nie słychać rozmówcy Poco X3


Gruchi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem z telefonem POCO X3 mianowicie gdy ktoś dzwoni na niego nie słychać co mówi, problem rozwiązuje restart ale jest to dość męczące. Telefon ma wgrany najnowszy stabilny rom miupolska. Czy ktoś z was ma podobny problem na tym romie?

Edytowane przez Gruchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, to w końcu problem z mikrofonem czy z głośnikiem?
Samodzielnie to możesz zrobić przywrócenie do ustawień fabrycznych ( najpierw kopia danych żeby nie stracić). Jeśli nie pomoże to wgranie na czysto systemu.
Jeśli i to by nie pomogło to serwis/gwarancja.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka razy taki problem i pomagał właśnie restart. Teraz mam wgraną najnowszą wersję xiaomi.eu (12.0.8.0) i się nie powtórzyło, za to czasem pojawia się problem z Bluetooth, nie chce łączyć z niektórymi urządzeniami lub zniekształca dźwięk i też pomaga restart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 100%  że jest jakiś błąd w sofcie bo w poprzedniej wersji było to częste zjawisko. Po aktualizacji było troszkę spokoju jednak znów problem się pojawił. Dobrze by było gdyby wypowiedział się ktoś z softem Global czy ten problem także występuje. Podejrzewam że format czy wgranie softu od nowa nie rozwiąże problemu. Problem jest z mikrofonem bo nie słychać rozmówcy Poco X3 - dopiero tak jak pisałem powyżej gdy Poco zostaje zrestartowany rozwiązuje to problem, gdyby była to kwestia hardware to restart raczej by nie pomagał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruchi zmienił(a) tytuł na Problem z mikrofonem - nie słychać rozmówcy Poco X3
  • 1 miesiąc temu...

Dołączę się do dyskusji. Mam u siebie wgrany stabilny soft V12.0.8.0QJGMIXM, mniej więcej raz na miesiąc, gdy ktoś do mnie zadzwoni i odbiorę, to nie słyszę rozmówcy w ogóle. Pomaga restart telefonu. W innym wątku przeczytałem, żeby wyłączyć asystenta głosowego Google, co może pomóc. Niestety dalej zdarzają się takie losowe "akcje". Czy ktoś z użytkowników poradził sobie z tą przypadłością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...