Skocz do zawartości

Ładowanie bezprzewodowe niestabilne po aktualizacji do Androida 11


MatixYo

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej aktualizacji Xiaomi.eu do Androida 11 mój Mi 9 zaczął przerywać ładowanie co kilka minut na kilkadziesiąt sekund po położeniu na ładowarce bezprzewodowej Xiaomi 20W i samochodowej bezprzewodowej 20W. Próbowałem również ładować go niższym prądem i ten problem również występował.

Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Jest on niesamowicie uciążliwy i dziwne, że wciąż się utrzymuje nawet w najnowszych aktualizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Mam tak jak ty tj w domu 20W (biały talerzyk, a żona czarna stojąca) i samochód ta automatycznie zamykana. Do tego drenaż baterii, która i tak już kiepska była. Wróciłem do oficjalnego EEA i zero problemów. Przyszła też bateria nowa (oryginał) i znowu ciesze się sprawnym smartfonem jak prawie 2 lata temu. Xiaomi EU stable działało dobrze, ale dałem szansę EEA i pókki co zostaje.

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragon tt. Z fabrycznie naklejonymi paskami kleju do montażu. Długo szła, ale jest ok. Accu batery pokazało 3230mAh. Wczoraj trasa z GPSem na rowerze 30km i podłączonymi czujnikami prędkości i kadencji po bluetooth zjadła 15% (ekran się wygasza na czas rejestrowania), ale wybudzałem co chwilę. W sumie miałem 5h SOT łącznie z tą trasą. 

https://dragon-tt.com/xx.aspx?id=916

Jest jeszcze jedna bez tych taśm i wygląda inaczej za 8 dolców :) Zrobili też test to znaczy, że nie oryginał. 

https://dragon-tt.com/xx.aspx?id=1058

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eNse napisał:

@witek_77
Skąd wziąłeś oryginalną baterię? Bo mi serwis odmówił wymiany przy okazji wymiany płyty głównej twierdząc że może ona była winowajcą drenażu i nie chce mi się z nimi bić <_<

Mi właśnie wymienili w serwisie i zaraz po powrocie zmieniłem na Xiaomi.eu dlatego nie mam 100% pewności czy to soft. Ale jednak dużo osób pisze, że soft. Chyba też wrócę na EEA jak tylko wyjdzie 12.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oglądałem telefon i mam 3,50h SOT i zostało 48% baterii. Odłączony dzisiaj o 8 rano (w łóżku nim żona wstała chyba z 2h w gierke ciupałem i szperałem po prądożernym chrome). Także nikt nie wmówi, że xiaomi co soft to gorzej bateria trzyma. Po prostu soft jest co kilka miesięcy i bateria coraz bardziej wyeksploatowana :) Mówię o oficjalnych softach bo bety (xiaomi eu) rządzą się swoimi prawami,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 27.03.2021 o 12:35, MatixYo napisał:

Po pierwszej aktualizacji Xiaomi.eu do Androida 11 mój Mi 9 zaczął przerywać ładowanie co kilka minut na kilkadziesiąt sekund po położeniu na ładowarce bezprzewodowej Xiaomi 20W i samochodowej bezprzewodowej 20W. Próbowałem również ładować go niższym prądem i ten problem również występował.

Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Jest on niesamowicie uciążliwy i dziwne, że wciąż się utrzymuje nawet w najnowszych aktualizacjach.

Androida 11 wgrywałeś sam? Czy miałeś już oficjalną aktualizację do pobrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.04.2021 o 10:31, galakty napisał:

Wgraj i sprawdź, tutaj już mało kto się odzywa, a już wgl mało kto się w xiaomi.eu bawi. 

To ciekawe. Chociaż ja planuje przejść na Global jak tylko będzie 12.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...