Skocz do zawartości

MIUI 21.3.24/25


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

21342.png

  • Od teraz można ukryć pływające powiadomienia przeciągnięciem w górę, gdy takowe się pojawi, na 1 minutę bądź do momentu zablokowania ekranu [Android 11]
  • Zaktualizowany sterownik GPU [Mi 11]
  • Poprawki bezpieczeństwa z marca (Mi CC9e) i kwietnia 2021 r. (Redmi Note 7)
  • Dodane wsparcie dla Dolby Atmos [Redmi K40/POCO F3]
  • Poprawka dot. chińskiego tekstu przy próbie udostępnienia pliku z Skanera
  • Brak aktualizacji przez OTA, aktualizację należy ściągnąć ręcznie z sourceforge (androidfilehost nie chce działać, ROM-y na nim będą w weekend)
  • INFORMACJA DLA MI 9 SE: TWRP, które deszyfruje dane na Androidzie 11 i nie znika po aktualizacji, znajduje się w tym miejscu.
  • Brak pełnej listy zmian, od tego wydania będzie ona umieszczana bezpośrednio w artykule

Brak OTA

We wtorek, jak zapewne zauważyliście, były olbrzymie problemy z dostępem zarówno do strony, jak i do forum miuipolska.pl. Miało to związek z przeciążeniem systemu OTA xiaomi.eu znajdującego się na naszym serwerze. Awarię udało się naprawić, niemniej konieczne jest wykonanie pewnych zmian w mechanizmie aktualizacji.

W tym i przyszłym tygodniu aktualizację należy wykonać ręcznie. Dodatkowo pełne listy zmian będą dostępne wyłącznie z poziomu aplikacji (nie zaś z przeglądarki).

Aktualizacja TWRP – Mi 10

Chciałoby się powiedzieć: nareszcie. Jest działające TWRP na Mi 10 – link w tym miejscu. Instalacja standardowa (w trybie fastboot jak niżej, bądź przez istniejące TWRP > Install > Install Image > Recovery). Działa deszyfrowanie partycji /data, a co za tym idzie, można instalować ROM-y bezpośrednio z pamięci wewnętrznej bez konieczności wgrywania ich za pośrednictwem kabla USB-OTG.

TWRP będzie również podmienione podczas instalacji tej wersji ROM-u.

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja oczywiście w dziale Pobierz MIUI tutaj.

  • Wybierz odpowiednie TWRP recovery lub z TWRP.me lub z naszej strony pod swój model wg tej tabelki
  • Podłącz telefon w trybie fastboot do PC:
    fastboot flash recovery twrp.img
    fastboot boot twrp.img
  • Na telefonach z wgranym domyślnie Androidem Pie i wyżej (nie dotyczy modeli, które aktualizację dostały po pewnym czasie) po wgraniu recovery komendą fastboot flash recovery twrp.img trzeba wpisać fastboot reboot, po czym należy przytrzymać kombinację przycisków Głośność+ i Zasilanie, gdy telefon się uruchamia. Komenda fastboot boot tu nie działa.
  • W TWRP wybierz wipe > format data
  • Pobierz rom xiaomi.eu pod swój model z działu Pobierz MIUI, przenieś do telefonu i zainstaluj z TWRP (menu Install).
  • Dalsze aktualizacje odbywają się przez OTA lub ręcznie z TWRP

Niektóre urządzenia, takie jak Mi 11, nie mają TWRP – w ich przypadku konieczna jest instalacja ROM-u w trybie Fastboot, o której napisaliśmy oddzielny artykuł.

Jak wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe)?

W przypadku niepowodzenia w aktualizacji warto wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe) z recovery, aby telefon mógł się uruchomić. W tym celu należy powrócić do TWRP (volume+ i power) i w sekcji Wipe przesunąć suwak factory reset (tylko i WYŁĄCZNIE to). Czyszczenie innych partycji systemowych w (Advanced wipe) jest niepolecane i niepotrzebne.

ROOT

ROOT dla MIUI z Magisk 22 do instalacji z TWRP (plik apk jest jednocześnie instalatorem – w celu instalacji w TWRP należy zmienić rozszerzenie z apk na zip). Po instalacji, jeśli występują lagi, wykonać dodatkowy restart telefonu.

Blokada reklam w MIUIPolska

Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu sugerujemy instalację poniższej paczki przygotowanej przez @fredek. Uwaga: paczka nie jest już obecnie aktualizowana – zaleca się korzystanie z alternatyw dostępnych poniżej. Ponadto nie jest możliwe wgranie jej na urządzeniach z dynamicznymi partycjami (Mi 10, Mi 10 Pro, POCO F2 Pro i inne) ze względu na to, iż partycja systemowa w tych modelach jest tylko do odczytu i można ją zmodyfikować wyłącznie poprzez wgranie ROM-u w TWRP (takiego jak np. xiaomi.eu).

Polecane aplikacje MIUI

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika. Nie akceptujemy jakichkolwiek zgłoszeń związanych z ROM-em Global – nie mamy na niego żadnego wpływu!

Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska, możecie nas wesprzeć w tym miejscu.

Motyw: tutaj (jeśli się nie uruchamia, w wyszukiwarce w aplikacji Motywy wpisać frazę One). Aby włączyć tę stronę, należy użyć domyślnej aplikacji Internet, kliknąć powyższy link i wybrać uruchomienie go w aplikacji Motywy. Wtedy powinien się on załadować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Redmi Note 7. Kilka miesięcy temu, po jednej z aktualizacji, przy wysyłaniu smsów nie miałem możliwości ustawienia z której karty sim zostanie wysłana wiadomość. Czy nadal występuje ten problem? To był powód przez który przesiadłem się na coś innego. Chciałbym wrócić, ale powyższa kwestia jest dla mnie decydującą.

Dodam, że próbowałem co jakiś czas nowszych wersji z full wipem, ale problem występował.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 7. Kilka miesięcy temu, po jednej z aktualizacji, przy wysyłaniu smsów nie miałem możliwości ustawienia z której karty sim zostanie wysłana wiadomość. Czy nadal występuje ten problem? To był powód przez który przesiadłem się na coś innego. Chciałbym wrócić, ale powyższa kwestia jest dla mnie decydującą.

Dodam, że próbowałem co jakiś czas nowszych wersji z full wipem, ale problem występował.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka








Nie wiem czy Ci ta informacja pomoże, ale na Mi 10T Pro wybór karty SIM przy wysyłaniu SMS-ów działa bezproblemowo.

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś umiejący odczytać log o błędzie podpowie czy wina aplikacji po ostatniej jej aktualizacji czy jednak coś w becie MIUI jest zmienione. Mi9T Pro, aplikacja Alior

java.lang.IllegalStateException: Fatal Exception thrown on Scheduler.Worker thread.
at rx.a.b.b$b.run(Unknown Source:23)
at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
at android.os.Looper.loop(Unknown Source:249)
at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:134)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:313)
Caused by: rx.b.e: Error occurred when trying to propagate error to Observer.onError
at rx.f.a.b(Unknown Source:88)
at rx.f.a.a(Unknown Source:10)
at rx.d.a.w$a.a(Unknown Source:50)
at rx.d.a.w$a.a(Unknown Source:35)
at rx.a.b.b$b.run(Unknown Source:2)
... 7 more
Caused by: rx.b.a: 2 exceptions occurred.
at rx.f.a.b(Unknown Source:83)
... 11 more
Caused by: rx.b.a$a: Chain of Causes for CompositeException In Order Received =>
at android.util.Log.getStackTraceString(Unknown Source:13)
at J.N.MLlibBXh(Native Method)
at org.chromium.base.JavaExceptionReporter.uncaughtException(chromium-TrichromeWebViewGoogle.aab-stable-438910533:4)
at java.lang.ThreadGroup.uncaughtException(ThreadGroup.java:1073)
at java.lang.ThreadGroup.uncaughtException(ThreadGroup.java:1068)
at rx.a.b.b$b.run(Unknown Source:45)
... 7 more
Caused by: com.efigence.mobile.aib.core.s.e: Informujemy, że ze względu na prowadzone prace serwisowe
system Alior Online będzie niedostępny od piątku 26 marca od godziny 23:30 do soboty 27 marca do godziny 10:00.
Prace te nie mają wpływu na transakcje kartowe oraz wypłaty z bankomatów.
Przepraszamy za utrudnienia.
at com.efigence.mobile.aib.b.d.t.a(Unknown Source:77)
at com.efigence.mobile.aib.b.d.v.a(Unknown Source:66)
at com.efigence.mobile.aib.b.d.v.lambda$IACPmNjplAkFinovi3wGHjFOR3c(Unknown Source:0)
at com.efigence.mobile.aib.b.d.-$$Lambda$v$IACPmNjplAkFinovi3wGHjFOR3c.onRedirect(Unknown Source:2)
at com.efigence.mobile.aib.b.d.a$b.a(Unknown Source:8)
at com.efigence.mobile.aib.b.d.v.a(Unknown Source:364)
at com.efigence.mobile.aib.b.d.y.run(Unknown Source:72)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:923)
Caused by: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke virtual method 'boolean java.lang.String.equals(java.lang.Object)' on a null object reference
at java.lang.Enum.valueOf(Enum.java:252)
at com.efigence.mobile.aib.fail.b.a.valueOf(Unknown Source:2)
at com.efigence.mobile.aib.fail.e.b(Unknown Source:49)
at com.efigence.mobile.aib.fail.c.a(Unknown Source:51)
at com.efigence.mobile.aib.p.b.a(Unknown Source:17)
at com.efigence.mobile.aib.activation.e.n.a(Unknown Source:115)
at com.efigence.mobile.aib.activation.e.-$$Lambda$DSnXdumWXuzn_PxtcVhtH8rPzjQ.call(Unknown Source:4)
at com.efigence.mobile.aib.p.e.c(Unknown Source:28)
at com.efigence.mobile.aib.p.e.a(Unknown Source:5)
at com.efigence.mobile.aib.p.e.lambda$7gTZ6uDBOByshqxtjFs0X3Mc36w(Unknown Source:0)
at com.efigence.mobile.aib.p.-$$Lambda$e$7gTZ6uDBOByshqxtjFs0X3Mc36w.call(Unknown Source:4)
at rx.d.d.a.a(Unknown Source:2)
at rx.f.a.b(Unknown Source:5)
at rx.f.a.a(Unknown Source:10)
at rx.d.a.w$a.a(Unknown Source:50)
at rx.d.a.w$a.a(Unknown Source:35)
at rx.a.b.b$b.run(Unknown Source:2)
at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
at android.os.Looper.loop(Unknown Source:249)
at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:134)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:313)


Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj Android System WebView. 
Już to zrobiłem w środę jak były te wszystkie problemy i cały net o tym pisał.
Alior przestał mi działać dzisiaj po aktualizacji MIUI, ale poczekam jeszcze bo podobno trwają prace systemie serwerów

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Mam aplikację, której nadaję uprawnienia Oszczędzanie baterii: Bez bez ograniczeń, a po restarcie zawsze wraca na Oszczędzanie baterii MIUI. Co może być tego przyczyną. Konkretnie jest to aplikacja /widget pokazujący temp. baterii, składowa 3C Battery Monitor Widget.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grzegorz.lki napisał:

Już to zrobiłem w środę jak były te wszystkie problemy i cały net o tym pisał.
Alior przestał mi działać dzisiaj po aktualizacji MIUI, ale poczekam jeszcze bo podobno trwają prace systemie serwerów

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Mam Mi 9T Pro i zaktualizowałem MIUI i aplikacja aliora działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kruczysko napisał:

Mam pytanie z innej beczki. Mam aplikację, której nadaję uprawnienia Oszczędzanie baterii: Bez bez ograniczeń, a po restarcie zawsze wraca na Oszczędzanie baterii MIUI. Co może być tego przyczyną. Konkretnie jest to aplikacja /widget pokazujący temp. baterii, składowa 3C Battery Monitor Widget.

Niestety nie wiem. Wiem że podobna sytuacja jest w przypadku Optymalizacji baterii - apka microG od YT Vanced chce mieć ją wyłączoną. Wyłączam tę opcję zatem, a po restarcie i tak jest ona włączona. Zgłaszam to od poniedziałku już, będę zgłaszać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opinie jak z dymkami z Messenger bo jest tragedia na poprzedniej wersji
Widzisz w Chinach nie mają Messenger,tylko WeeChat,a ten dymków nie ma chyba...Nie mniej i to zawsze z tym problemy były....MIUI ma wiele więcej opcji ustawienia parametrów a Message nie był pisany pod MIUI....(podobnie sprawa się na z niektórymi powiadomieniami na lookscree jakby obcięte)....

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego z nimi się działo / dzieje?
Czytałem,że wyskakują im Kwadraty,zamiast Kółka.I ogólnie większość się zniechęca do MIUI(Xiaomi),jeden z różnych powodów to to że właśnie po instalacji Messenger musi wszystko z uprawnieniami poustawiać,a w zwykłym Androidzie nie musi bo działa od razu...To taki Paradox...
Czepianie się drobnostek,przecież jest oczywiste,że natywne dymki to dopiero beta i są/mogą być błędy nawet w Android 11(10 też to ma ale po włączeniu w Dev nic mi się nie pojawiało,z apek wiadomości Google pewno Dev jeszcze w 10 to zablokował)

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to brak reakcji na dotyk dymka albo zawiesił się dymek przy którym trzeba było zablokować i odblokować telefon żeby znów działało. Na tej wersji na razie ok.

Spotify na androidzie 11 też dziwnie działa czasami nie ma w ogóle panelu sterującego po przeciągnięciu z belki palcem w dół. Dopiero jak się zresetuje apke to się pojawia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2021 o 20:29, Kacper Skrzypek napisał:

Brak OTA

We wtorek, jak zapewne zauważyliście, były olbrzymie problemy z dostępem zarówno do strony, jak i do forum miuipolska.pl. Miało to związek z przeciążeniem systemu OTA xiaomi.eu znajdującego się na naszym serwerze. Awarię udało się naprawić, niemniej konieczne jest wykonanie pewnych zmian w mechanizmie aktualizacji.

W tym i przyszłym tygodniu aktualizację należy wykonać ręcznie. Dodatkowo pełne listy zmian będą dostępne wyłącznie z poziomu aplikacji (nie zaś z przeglądarki).

Czyli za trzy tygodnie będzie można normalnie ściągnąć poprzez aktualizację w telefonie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2021 o 08:33, grzegorz.lki napisał:

Już to zrobiłem w środę jak były te wszystkie problemy i cały net o tym pisał.
Alior przestał mi działać dzisiaj po aktualizacji MIUI, ale poczekam jeszcze bo podobno trwają prace systemie serwerów

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Mi alior dziala. Cos u ciebie jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebal napisał:

Czyli za trzy tygodnie będzie można normalnie ściągnąć poprzez aktualizację w telefonie?

Za dwa. Oczywiście pod warunkiem że będziesz na wersji która będzie za tydzień. Aktualizacja z wcześniejszych wersji będzie wymagać zainstalowania aktualizacji ręcznie.

57 minut temu, Kloosek napisał:

Z jakiegoś powodu nagrywanie ekranu znowu nie nagrywa dźwięku z systemu. Niestety naszej wersji aplikacji nie udało mi się znaleźć a do starszej system nie chcę zejść.

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO
 

U mnie działa. Sprawdź czy przy odtwarzaniu nie masz wyłączonego dźwięku:

IMG_20210328_105012.jpg

Bądź zrestartuj telefon i spróbuj ponownie. Komuś na Mi 10T to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zaczęło działać, ale nie do końca wieku czy po restarcie czy po włączeniu opcji widoczniej na scenie.
Coś ciekawe nagraniu dźwięku jest dość ciche i wygląda jej by siła dźwięku była uzależniona od głośności w danym momencie ustawionej w telefonie.
Kolejna ciekawostką dźwięk nagrany wcześniej bez dźwięku dalej tego dźwięku nie ma (sprawdzone na komputerze).

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kloosek napisał:

Coś ciekawe nagraniu dźwięku jest dość ciche i wygląda jej by siła dźwięku była uzależniona od głośności w danym momencie ustawionej w telefonie.

No bo tak jest. Raczej trudno oczekiwac, przynajmniej moim zdaniem, żeby nagranie było na pełną głosność, jak w telefonie jest ustawione z 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku nagrywania z głośnika owszem, wtedy głośność nagrania będzie taka jaką wyłapie mikrofon.
Natomiast w przypadku nagrywania dźwięku z systemu powinno być raczej tak, że dźwięk ścieżkę dźwiękowa jest po prostu nagrywana a jej głośność powinna zależeć od późniejszych ustawień już podczas samego odtwarzania.
Tak nas przykład działa nagrywanie ekranu na komputerze. Bez względu na ustawiony poziom głośności w systemie dzięki jest nagrywany w pełnym zakresie głośności.


Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Xvistak napisał:

Czytałem,że wyskakują im Kwadraty,zamiast Kółka.I ogólnie większość się zniechęca do MIUI(Xiaomi),jeden z różnych powodów to to że właśnie po instalacji Messenger musi wszystko z uprawnieniami poustawiać,a w zwykłym Androidzie nie musi bo działa od razu...To taki Paradox...
Czepianie się drobnostek,przecież jest oczywiste,że natywne dymki to dopiero beta i są/mogą być błędy nawet w Android 11(10 też to ma ale po włączeniu w Dev nic mi się nie pojawiało,z apek wiadomości Google pewno Dev jeszcze w 10 to zablokował)

Czytanie o tych bąbelkach to miód na moje serce :) Te kwadraty są i będą, ponieważ tak sobie Xiaomi ustaliło. Kilku krzykaczy tego nie zmieni, choćby głośno krzyczeli :P 

Co do uprawnień - w sensie co trzeba ustawiać? Dosłownie tydzień temu wgrałem EU na czysto. Zainstalowałem Messengera i normalnie działa. Rozwiń proszę.

Nie, to już nie jest beta. Były nią w Androidzie 10, gdzie były ukryte przed użytkownikami - o czym sam wspominasz.

11 godzin temu, lockerek napisał:

Chodzilo mi o to brak reakcji na dotyk dymka albo zawiesił się dymek przy którym trzeba było zablokować i odblokować telefon żeby znów działało. Na tej wersji na razie ok.

Spotify na androidzie 11 też dziwnie działa czasami nie ma w ogóle panelu sterującego po przeciągnięciu z belki palcem w dół. Dopiero jak się zresetuje apke to się pojawia..

To tak, faktycznie tak było - na tej wersji zdaje się być w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, faktycznie tak było - na tej wersji zdaje się być w porządku.
Co do Messenger to trzeba w ustawieniach(ta zielona tarcza "Zablokować"Messenger,żeby ten czyściciel ram ją ignorował)i powinno być już ok.To co pisałeś to będzie działać dopuki nie włączy się albo ty nie włączysz optynalizacji systemu,wtedy ci usunie z ram.Ta słynna "Kłudka",kiedyś była w menadżerze uruchomionych aplikacji,teraz widocznie to przenieśli do tej apki/centrum i nazwę zmienili.Trzeba poszukać bo ta opcja"zablokowania"jest w ustawieniach w tej Apce.Acha i po każdej aktualizacji OTA sprawdzać czy ustawienia są oki,czy przywrócił Domyślne.Czyli reasumując Messenger (włączyć auto-start,uprawnienia ustawić "na zielono",według upodobań czy mają wyskakiwać,czy nie i też "Zablokować",optymalizację MIUI baterii wyłączyć/zmienić na bez ograniczania i to chyba wszystko,żeby już ok było)
Centrum-->Sprzątacz--->Prawy górny róg (ta śrubka) i tam trzeba ustawić na SS wysyłam
I to już będzie chyba wszystko...
Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka


39165fb024fb2595edb3adf58d57d276.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Xvistak napisał:

Ta słynna "Kłudka",kiedyś była w menadżerze uruchomionych aplikacji,teraz widocznie to przenieśli do tej apki/centrum i nazwę zmienili.

Nie "była", nadal jest. Nie wiedzieć czemu Xiaomi wyłączyło ten przycisk dla Poco M3/Redmi 9T/Redmi Note 9T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xvistak napisał:

Co do Messenger to trzeba w ustawieniach(ta zielona tarcza "Zablokować"Messenger,żeby ten czyściciel ram ją ignorował)i powinno być już ok.To co pisałeś to będzie działać dopuki nie włączy się albo ty nie włączysz optynalizacji systemu,wtedy ci usunie z ram.Ta słynna "Kłudka",kiedyś była w menadżerze uruchomionych aplikacji,teraz widocznie to przenieśli do tej apki/centrum i nazwę zmienili.Trzeba poszukać bo ta opcja"zablokowania"jest w ustawieniach w tej Apce.Acha i po każdej aktualizacji OTA sprawdzać czy ustawienia są oki,czy przywrócił Domyślne.Czyli reasumując Messenger (włączyć auto-start,uprawnienia ustawić "na zielono",według upodobań czy mają wyskakiwać,czy nie i też "Zablokować",optymalizację MIUI baterii wyłączyć/zmienić na bez ograniczania i to chyba wszystko,żeby już ok było)
Centrum-->Sprzątacz--->Prawy górny róg (ta śrubka) i tam trzeba ustawić na SS wysyłam
I to już będzie chyba wszystko...

Nie używam wspomnianych przez Ciebie cudów - zwyczajnie działa od strzała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...