Jump to content

Problemy z aplikacją Messenger od Facebook

Recommended Posts

Gdy otrzymam jakąś wiadomość na Messenger często nie pokazuje mi się pojawiające okienko, tak samo się dzieje jak chce wrócić do rozmowy, wszystko potrafi zniknąć i nic się nie dzieje przez jakiś czas. Pomaga dopiero powrót do aplikacji z poziomu paska powiadomień.

• 2 weeks later...

Problem stanowilo ustawienie Wi-Fi. Teraz wszystko działa bez zarzutu. Ustawienia>Wi-Fi>ustawienia zaawansowane>Wi-Fi włączone w trybie uspienia>Nigdy.

Wysłane z mojego Tagi Tablet X12 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego Tagi Tablet X12 przy użyciu Tapatalka

• 3 months later...

To ja opiszę swój problem z messenger em. Otóż kiedy włączę sobie messengera i wyjdę do pulpitu dostaje wszelkie powiadomienia itp. Jednak kiedy ubije apke i wyczyszczę ram juz powiadomienia nie dostanę nigdy. Chyba, że otworze messengera ręcznie. Uprawnienia 'pływającej ikony' nadane. Ktoś coś? Tak jakby system nie pozwalał się wyłudzić messengerowi. Podobny problem np. z Gmail nie występuje

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edited by cort06

To ja opiszę swój problem z messenger em. Otóż kiedy włączę sobie messengera i wyjdę do pulpitu dostaje wszelkie powiadomienia itp. Jednak kiedy ubije apke i wyczyszczę ram juz powiadomienia nie dostanę nigdy. Chyba, że otworze messengera ręcznie. Uprawnienia 'pływającej ikony' nadane. Ktoś coś? Tak jakby system nie pozwalał się wyłudzić messengerowi. Podobny problem np. z Gmail nie występuje

Dodaj sobie apke do Autostartu, powinno pomóc.

Do powiadomień to widzę tylko to z pływającą ikona. Ewentualnie połączenie z siecią... Oczywiście nadane, reszta na zapytaj

Nie wiem co może być jeszcze nie tak ;-; Ja mam wszędzie zaznaczone pływające okna i wszędzie gdzie się da pozwolenia i autostart i wszystkie apki działają bez problemu nawet po czyszczeniu RAM ;<

Ja używam, dałem jej kłódkę i mi jej nie ubija, fakt, że siedzi w pamięci cały czas, ale powiadomienia przychodzą prawidłowo. Kłódkę zakładasz pociągając aplikację do dołu w tym 'panelu', który włączasz lewym dotykowym przyciskiem, umknęło mi jak to się fachowo nazywa. :D

• Like 1
  • 2 weeks later...

Zauważyłem inny błąd. Wybieram z listy kogoś do kogo hce napisać wiadomość. Wysyłam i rozmowa nie dodaje się do pierwszego okna. Pomaga jedynie usunięcie danych aplikacji i konfiguracja od nowa.... Ktoś coś?

• 1 month later...

Witam.

Ja mam również problem z messengerem. Problem jest następujący. Ktoś Do mnie pisze i dostaje powiadomienie.  klikam ma komunikat w pasku powiadomień. Teraz powinno mnie przenieść do aplilacji jednak nic się nie dziej. Powiadomienie znika. Aby odczytać wiadomość muszę wejść  ręcznie przez główną ikonkę. Jakieś pomysły o co może chodzić?

Potwierdzam, na mipadzie odkąd w sumie go mam są ciągłe problemy ze znikającymi dymkami messengera.. Na redmi note 2 sytuacja się jakoś ustabilizowała i od kilku dni nie znikają. Dodam że autostartu, pływające okna na ekranie itd. mam włączone . Dziwię się, że od tylu aktualizacji problem nie został naprawiony.. 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...