Skocz do zawartości

Problemy z aplikacją Messenger od Facebook


krzysztof1506

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Problem stanowilo ustawienie Wi-Fi. Teraz wszystko działa bez zarzutu. Ustawienia>Wi-Fi>ustawienia zaawansowane>Wi-Fi włączone w trybie uspienia>Nigdy.

Wysłane z mojego Tagi Tablet X12 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego Tagi Tablet X12 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To ja opiszę swój problem z messenger em. Otóż kiedy włączę sobie messengera i wyjdę do pulpitu dostaje wszelkie powiadomienia itp. Jednak kiedy ubije apke i wyczyszczę ram juz powiadomienia nie dostanę nigdy. Chyba, że otworze messengera ręcznie. Uprawnienia 'pływającej ikony' nadane. Ktoś coś? Tak jakby system nie pozwalał się wyłudzić messengerowi. Podobny problem np. z Gmail nie występuje

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cort06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja opiszę swój problem z messenger em. Otóż kiedy włączę sobie messengera i wyjdę do pulpitu dostaje wszelkie powiadomienia itp. Jednak kiedy ubije apke i wyczyszczę ram juz powiadomienia nie dostanę nigdy. Chyba, że otworze messengera ręcznie. Uprawnienia 'pływającej ikony' nadane. Ktoś coś? Tak jakby system nie pozwalał się wyłudzić messengerowi. Podobny problem np. z Gmail nie występuje

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Dodaj sobie apke do Autostartu, powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do powiadomień to widzę tylko to z pływającą ikona. Ewentualnie połączenie z siecią... Oczywiście nadane, reszta na zapytaj

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Nie wiem co może być jeszcze nie tak ;-; Ja mam wszędzie zaznaczone pływające okna i wszędzie gdzie się da pozwolenia i autostart i wszystkie apki działają bez problemu nawet po czyszczeniu RAM ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam, dałem jej kłódkę i mi jej nie ubija, fakt, że siedzi w pamięci cały czas, ale powiadomienia przychodzą prawidłowo. Kłódkę zakładasz pociągając aplikację do dołu w tym 'panelu', który włączasz lewym dotykowym przyciskiem, umknęło mi jak to się fachowo nazywa. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Ja mam również problem z messengerem. Problem jest następujący. Ktoś Do mnie pisze i dostaje powiadomienie.  klikam ma komunikat w pasku powiadomień. Teraz powinno mnie przenieść do aplilacji jednak nic się nie dziej. Powiadomienie znika. Aby odczytać wiadomość muszę wejść  ręcznie przez główną ikonkę. Jakieś pomysły o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na mipadzie odkąd w sumie go mam są ciągłe problemy ze znikającymi dymkami messengera.. Na redmi note 2 sytuacja się jakoś ustabilizowała i od kilku dni nie znikają. Dodam że autostartu, pływające okna na ekranie itd. mam włączone . Dziwię się, że od tylu aktualizacji problem nie został naprawiony.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...