Skocz do zawartości

SMS


dvnii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może znajdzie się dobra dusza która ogarnie mój problem, bo ja nie mam pojęcia co robić. Sytuacja wygląda tak, że gdy piszę z moim chłopakiem smsy, to od niego przychodzą do mnie czasem dziwne wiadomości, w takim sensie że większość wiadomości ma sens i jest nawiązaniem do konwersacji, ale często w wiadomościach od niego pojawiają się przypadkowe słowa lub nawet zdania, których on nie wysłał. Z innymi osobami gdy piszę takiego problemu nie ma. Na początku myślałam że może to przez dużą ilość wiadomości i usunęłam konwersacje z nim, wyczyściłam pamięć, ale nadal nic nie pomaga. Jeśli ktoś miał podobną sytuację, proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z jedną osobą było podobnie. Potrafił w SMS przykleić zdanie którego nie pisałem w tej wiadomości. Jednak nie było do końca "obce" zdanie. Zwrot ten pochodził z archiwum naszych konwersacji. Kiedyś był jednak użyty. Nie znam przyczyny!!

Edit: ta druga osoba posiada RN 8T.

Edytowane przez Xymox4AD
Edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2021 o 15:31, Xymox4AD napisał:

U mnie z jedną osobą było podobnie. Potrafił w SMS przykleić zdanie którego nie pisałem w tej wiadomości. Jednak nie było do końca "obce" zdanie. Zwrot ten pochodził z archiwum naszych konwersacji. Kiedyś był jednak użyty. Nie znam przyczyny!!

Edit: ta druga osoba posiada RN 8T.

No właśnie sęk w tym że ja mam RN 8T a chłopak ma note 10, jemu też łączą się smsy, choć rzadziej niż mi. Ale dziękuję za odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...