Skocz do zawartości

Niektóre aplikacje się wyłączają


andziol1202

Rekomendowane odpowiedzi

Od rana miałam ten sam problem, wyrzucało mnie z Teams, Menadżera Plików itp.

Weszłam w sklep Play i pobrałam aktualizację Android System Webview i wszystko działa normalnie, więc pewnie się pobrała samoczynnie jakaś uszkodzona aktualizacja i po chwili naprawili i wrzuciuli dobrą wersję i już wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu nie miałem i nadal nie mam.

Mały offtop: proszę nie zakładać nowych tematów związanych z tym samym problemem. Przed momentem przeniosłem do kosza 4 wątki tego typu, nie chcę, aby na forum był śmietnik z tym związany. Ten wątek przenoszę do innego działu, bo nie dotyczy on tylko RN8 Pro, więc fajnie byłoby, jakby inni też go widzieli.

Ewentualną dyskusję bardzo proszę prowadzić tylko w tym wątku.

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, peter1987 napisał:

U mnie nie ma możliwości odinstalowania lub aktualizacji Android System Webview. 

Pomogła aktualizacja Chrome. 

Jak na razie wszystko działa dobrze. 

Ludzie pomóżcie bo nie mam już sił. jak to zrobiłeś? Ja mam RN5 android 9, miui 11.0.3 (brak dostępnych aktualizacji) i żaden ze sposobów nie działa (ani odinstalowanie android system webview, ani zainstalowanie aktualizacji beta co wynika z informacji ze sklepu play). Co ciekawe android veb view jest cały czas wyłączone jak na drugim zrzucie

- ręczne włączanie nie działa. Caly czas te guano i oczywiście mało co działa:

164832292_483351056128417_8151039025049403751_n.jpg

 

mi.jpg

Edytowane przez dasiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim.

Wychodzi na to że Android System Webview nigdy nie miałem, aż wczoraj zdecydowałem się zaktualizować MIUI 5.12.17 z Androidem 4.4.4 na MIUI 8.2.1 z Androidem 6.0.1 (Xiaomi Mi4 LTE). I po aktualizacji nie działa połowa aplikacji(nie wywala błędu/komunikatu, a po prostu aplikacja gaśnie), w tym sklep Google, Gboard(z początku uruchamiała się kilka razy przy wpisywaniu tekstu, ale znikała w mniej niż sekundę), Pogoda(Widget pokazuje pogodę, z aplikacji wywala po wejściu)). Chciałem zrobić tak jak radzono w temacie, ale jak widać na załącznikach nic z tą aplikacją zrobić nie mogę.

 

Edit: Po zalogowaniu się do sklepu przez Firefoxa(adres, logi musiałem kopiować z wiadomości wysyłanych przez FBLite) wyszło że nie mam tej aplikacji zainstalowanej, a nawet jakbym chciał zainstalować to moje urządzenie jej nie obsługuje.

Screenshot_2021-05-23-13-37-36-139_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2021-05-23-13-37-58-436_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2021-05-23-13-56-16-239_org.mozilla.firefox.png

Edytowane przez rvba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytować poprzedniego posta już nie mogę, także niestety napiszę w drugim:

Update robiłem zgodnie z tym poradnikiem
https://miuipolska.pl/forum/topic/9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7-android-60/

a paczka instalowana to "xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_8.2.1_v9-6.0.zip"

Próbowałem także usunąć Android System Webview przez TWRP i poza tym że zniknęła ona z listy aplikacji w opcjach, to nic się nie zmieniło + nadal nie mogę jej zainstalować z pliku apk, gdyż wyskakuję błąd "aplikacja nie została zainstalowana".

Edytowane przez rvba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...