Skocz do zawartości

Niektóre aplikacje się wyłączają


andziol1202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, otóż gdy włączam gmaila, menadżer plików oraz przeglądarkę, załącza się aplikacja na chwilę po czym mnie wywala i dostaje komunikat jak na zdjęciu, tylko z różnym tytułem - msa przestaje działać, przeglądarka przestaje działać, itp. Ktoś wie co zrobić?163568582_110452121026805_1367028240857921956_n.thumb.jpg.343ec25631ce3facd8db8d5030144ee0.jpg

163406324_255446129577719_3153465197666013345_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam. Mam to samo - nawet Keyboard for Xiaomi czy Menedżer plików padł... Wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych użytkownika pomaga do momentu zamknięcia apki. Przy ponownym włączeniu zabawa zaczyna się od nowa...

 

Edit: odinstalowanie aktualizacji aplikacji Android System WebView pomogło :)

Edytowane przez JanekSport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jousette napisał:

Mi zaczęło działać jak po wejściu w sklep Play zainstalowałam nowa aktualizacje właśnie. 

Wchodzę w sklep Play w ta a

 

5 minut temu, doroy napisał:

Znalazłam ta aplikacje przez google ale nie wiem jak odinstalować i czy wogole mam zainstalowana aktualizacje. Nie działa gmail, mi Community i wiele innych. 

Screenshot_2021-03-23-06-51-34-543_com.android.vending.jpg

Screenshot_2021-03-23-06-48-56-063_com.miui.securitycenter.jpg

Mam dokładnie tak samo

18 minut temu, Jousette napisał:

Mi zaczęło działać jak po wejściu w sklep Play zainstalowałam nowa aktualizacje właśnie. 

Wchodzę w sklep Play i co dalej weźcie napiszcie krok po kroku bo nie wszyscy odarniajaą temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Deportivo88 napisał:

Też miałem ten problem, że nie pojawiało mi się w ogóle Webview, nie mogłem go nigdzie znaleźć, aby usunąć aktualizację. 

W takim wypadku usunąłem aktualizację z Chrome, zrestartowałem system i wszystko działa, jak wcześniej.

Mi w sklepie olej przeglądarka Chrome jest do zakualizowania. To tam czy gdzie indziej mam szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej wiadomo że chodzi o Android system Webview

Niestety, nie jest to "samodzielna" usługa tylko dość powiązana. Komu nie działa niech próbuje:

odinstalować, zainstalować, zaktualizować, usunąć aktualizacje, wgrać wersję beta(apkmirror). W sklepiku jest już aktualizacja i chyba pomaga. 

W telefonie można ją odszukać w aplikacje - zarządzanie aplikacjami - 3kropki prawoGóra i pokazać wszystkie/systemowe.

Problem nie dotyczy tylko Xiaomi, jest globalny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...