Jump to content

Czasami nie mogę zakończyć połączenia


kaelwu

Recommended Posts

Witam. Mam problem z Mi10t związany z kończeniem połączeń. Chodzi o to, że czasami po odsunięciu telefonu od ucha wybudza się ekran ale dotyk jakby nie działa. Nie mogę zakończyć połączenia ani np. włączyć tryb głośno mówiący. Żadna ikonka nie działa. Działaja za to przyciski na dole ekranu i klikam "wstecz" pojawia się na ekranie ikonka rozmowy, wtedy klikam na nią i dopiero zakończ, albo muszę zablokować telefon, odblokować i dopiero zakończyć połączenie. Denerwujące to jest trochę. Wie ktoś z Was czemu tak się dzieje i jak to naprawić?

Pozdrawiam.

Edited by kaelwu
Link to comment
Share on other sites

Mam tak samo. Niestety "ten typ tak ma" i z tego co czytałem Android 11 i kolejne aktualizacje nie naprawiają tych wad. Oczywiście nie zawsze działa tak opornie jak piszesz, ale zdarza mu się zdecydowanie.
IMO to jakiś problem z czujnikiem zbliżeniowym (???), ale jak to naprawić nie mam pojęcia... Chyba trzeba nauczyć się z tym żyć i dać mu czasem pomyśleć czy zakończyć połączenie ;)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Faktyczne jest w ustawieniach taka opcja. Półśrodek, ale może się sprawdzić. Ja nie mam zupełnie nawyku rozłączania przyciskiem zasilania, więc nawet nie próbuję.
Zauważyłem, że ten problem z reakcją na dotyk trwa zazwyczaj kilka sekund po czym ustaje. Coś jest ewidentnie z czujnikiem - pytanie czy bez zbyt dużych ingerencji jest szansa go inaczej ustawić?

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...