Skocz do zawartości

POCO X3 Pro - MIUI Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała pomyłka, zapomniałem, że jest stabilna :D

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w romie, zawarte, w linku który masz powyżej. Ja ciebie nie rozumiem albo tobie chodzi o coś innego. 

Odblokuj BL, wgraj ROM z linku, będziesz miał Xiaomipolska wraz z modyfikacjami. Jak pobierasz na telefonie, kliknij gdzie pokazane na obrazku.

Screenshot_2021-04-02-13-05-17-18.jpg

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ROM ma te same oznaczenie co Global nie oznacza, że jest to Global. To jest nasz ROM z naszymi modyfikacjami przygotowany NA BAZIE tego konkretnego Globala. Tak samo jak są nasze wersje oparte na bazie konkretnych wersji chińskich. Jedyna różnica w kwestii tego modelu jest taka, że będzie mieć on tylko wersje stabilne, bo Xiaomi na urządzenia wypuszczone tylko na rynek Global nie wydaje bet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie chodzi mi o to że link na stronie miuipolska.pl  https://miuipolska.pl/pocophone-x3-pro-stabilna/               pokazuje error 404 

Poprzedni telefony począwszy od Redmi Note 1 /2 /4/5/ 7 pobierałem Romy z tej strony a teraz pustka :-/ 

także ten nie za bardzo ufam innym linkom :-) 

Edytowane przez Przemo_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

System

New: Response to gestures is now instant.
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
Updated Android Security Patch to May 2021. Increased system security.

Notes

New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
All-new Notes.

Edytowane przez Xymox4AD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie ma sensu tworzyć nowego wątku. Więc podepnę go tutaj. Szykuję się powoli do instalacji na poco x3 pro nowego softu. Nagrywanie połączeń oraz szybkość miui eu w porównaniu do "stokowego" jest znacznie większa więc muszę go mieć ;-)  .

I teraz mam taką sytuację, mam dwa telefony podłączane do jednego konta xiaomi.

Redmi note 8 i właśnie zalogowałem się na konto xiomi z nowego poco x3 pro. Czy sprawia to jakiekolwiek niedogodności przy próbie odblokowania bootloadera? Oraz czy testować ktoś nagrywanie połączeń w sofcie dla poco x3 pro mowie o tym xiaomi.eu_multi_POCOX3Pro_V12.5.1.0.RJUMIXM_v12-11.zip bo dla mnie przedstawiciela handlowego to najważniejsza funkcjonalność telefonu i musi być nie zawodna?

Edytowane przez Kristofer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kristofer napisał:

Redmi note 8 i właśnie zalogowałem się na konto xiomi z nowego poco x3 pro. Czy sprawia to jakiekolwiek niedogodności przy próbie odblokowania bootloadera?

Nie, to nie ma znaczenia. Najważniejsze abyś w okresie oczekiwania na zgodę nie wylogowywał się z konta i używał telefonu z tą kartą sim, z którą składałeś prośbę o odblokowanie. 

 

4 godziny temu, Kristofer napisał:

testować ktoś nagrywanie połączeń w sofcie dla poco x3 pro mowie o tym xiaomi.eu_multi_POCOX3Pro_V12.5.1.0.RJUMIXM_v12-11.zip bo dla mnie przedstawiciela handlowego to najważniejsza funkcjonalność telefonu i musi być nie zawodna?

Nagrywanie rozmów działa na każdej wersji xiaomi.eu, jest to rom oparty na bazie chińskiego romu, w którym aplikacja do nagrywania jest wbudowana. Jakość nagranych rozmów jest idealna. Nagrania dostępne mogą być w formacie  AAC, WAV lub MP3 w trzech opcjach (wysoka, standardowa i niska). Szczerze polecam format AAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zoltan78 napisał:

Nie, to nie ma znaczenia. Najważniejsze abyś w okresie oczekiwania na zgodę nie wylogowywał się z konta i używał telefonu z tą kartą sim, z którą składałeś prośbę o odblokowanie.

A no właśnie i było by odwrotnie bo na codzień latam z note 8, bo tutaj mam nagrywanie i dopóki nie wgram eu i nie będę miał nagrywania połączeń na poco nie miałem zamiaru go używać ale tak zrobię, lepiej nie ryzykować. Dzięki za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POCO X3 Pro – Global Stable ROM

MIUI V12.5.2.0.RJUMIXM

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJUMIXM/miui_VAYUGlobal_V12.5.2.0.RJUMIXM_450711067e_11.0.zip

OTA z V12.0.6.0
https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RJUMIXM/miui-blockota-vayu_global-V12.0.6.0.RJUMIXM-V12.5.2.0.RJUMIXM-64e309f209-11.0.zip


Changelog:

[system]
New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade.
New: Response to gestures is now instant.
New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen.
Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable.
Updated Android Security Patch to May 2021. Increased system security.
[Notes]
New: Compose mind maps with complex structures.
New: New tools for doodling and sketching.
New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically.
New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere.
New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps.
New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level.
All-new Notes.
[Xiaomi Cloud]
New: Location info can be now reported automatically before the device is powered off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...