Skocz do zawartości

POCO F3 / Redmi K40- MIUI Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że korzystam z ciemnego trybu systemu i aplikacji dodano aplikacje w tym trybie w tymże podmeni. Jednak nie działa to poprawnie. Po wł tel i apki która znajduje się na tej liście z wł czarnym nie startuje ciemna. Trzeba wejść w ta zakładkę przed otwarciem apki wyjść i wtedy działa. Nie wiem czy wszystkie co mam ale po niektore. Być może to będą te które we własnych ust nie mają wł ciemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Prawdopodobnie nie mogło znaleźć pliku z jakiegoś powodu. Musiałbyś spróbować przenieść go w jakieś inne miejsce.
Przeniosłem do katalogu głównego, wtedy znalazło. Niestety pojawia się komunikat o wersji testowej i nici z aktualizacji

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka


Screenshot_2022-09-12-21-18-44-769_com.android.updater.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Właśnie pojawiło się u mnie OTA - MIUI 14. 

Uzupełnienie

MIUI 14 pobrane. Tak na szybko jakiś wielkich zmian nie widzę. Naladuję baterię i zobaczę ile przez noc zejdzie. Jedno co mi się rzuciło w oczy i się nie podoba to białe obwódki wokół zdjęć kontaktów szybkiego wybieranie z którego korzystam. Jutro popatrzę dokładniej czy są jakieś widoczne zmiany. 

Uzupełnienie 2

Przez noc zeszło 1% baterii. wifi, dane mobilne cały czas włączone. Telefon w czerwcu będzie miał dwa lata. Także z baterią jest OK.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 22:22, marciniozo napisał(a):

wifi, dane mobilne cały czas włączone

Czy w tym modelu net moze być ciagniety jednoczesnie z WiFi i danych mobilnych?

W moim redmi note 7, jesli mam aktywne dane mob., nastepnie polacze sie po WiFi, to mimo ze ikona danych jest aktywna, to nie dziala na nich net, wiec tak naprawde bateria zuzywa sie wolniej z powodu aktywnego WiFI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mario80 napisał(a):

Czy w tym modelu net moze być ciagniety jednoczesnie z WiFi i danych mobilnych?

W moim redmi note 7, jesli mam aktywne dane mob., nastepnie polacze sie po WiFi, to mimo ze ikona danych jest aktywna, to nie dziala na nich net, wiec tak naprawde bateria zuzywa sie wolniej z powodu aktywnego WiFI.

No wiadomo, że wifi mniej zużywa baterię. Ja mam po prostu włączone jedno i drugie. I akurat w tym telefonie nie mogę złego słowa na baterię powiedzieć. Trzyma bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 22:22, marciniozo napisał(a):

Właśnie pojawiło się u mnie OTA - MIUI 14. 

Uzupełnienie

MIUI 14 pobrane. Tak na szybko jakiś wielkich zmian nie widzę. Naladuję baterię i zobaczę ile przez noc zejdzie. Jedno co mi się rzuciło w oczy i się nie podoba to białe obwódki wokół zdjęć kontaktów szybkiego wybieranie z którego korzystam. Jutro popatrzę dokładniej czy są jakieś widoczne zmiany. 

Uzupełnienie 2

Przez noc zeszło 1% baterii. wifi, dane mobilne cały czas włączone. Telefon w czerwcu będzie miał dwa lata. Także z baterią jest OK.

I jak to po kolejnych dniach z nowym miui i andkiem?

Na plus czy minus? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi jak poprawnie wgrac wersje na indonezje.

Robilem wg poradnikow.

Odblokowalem BL, zainstalowalem Mi Flash Pro, ktory nie widzi telefony w trybie fastboot.

Gdy podlacze go z zalowanym andkiem, to mi flash pro go wykywa, ale nie podaje pelnych danych.

Gdy odpalam zwykle mi flash, to program widzi telefon, a jego nazwa to 8 cyfory numer.Gdy odpalalem flash, to pokazywal blad, ale zaskoczyl za ktoryms razem. Po odczekaniu ponad 6tys sek!!!! (pasek zielony doszedl do konca) poszedlem spac z nadzieja ze do rana wszystko sie wgra. NIestety w nocy nie wiedziec czemu laptop sie zrestartowal,  a na telefon nic sie nie wgralo i jest dalej stara wersja andka globala.

 

Telefon w trybie fastboot jest widziany w menadzerze urzadzen jako "Android bootloader Interface", wiec chyba sterowniki sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, brawo napisał(a):

Wszystko jest wypakowane bezpośrednio na dysk C?

BINGO.

 

Tu był pies pogrzebany. 

Doszedlem sam do tego, po przeanalizowaniu skryptów.

Operacja zakonczona sukcesem, indonezja wgrana, BL zablokowany.

Edytowane przez Mario80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam voWIFI na 14? Ja aktywowałem voWIFI dzień przed aktualizacją do MIUI 14 i przez ten jeden dzień działało. Po aktualizacji już nie działa. Resetowałem ustawienia sieci bezprzewodowych i włączałem voWIFI od nowa ale niestety, nie działa.
Może ktoś coś wie na ten temat?
MIUI Global oczywiście.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak ustawic aby miec aplikacje tylko na przewijanych zakladkach w poziomie, a nie wszystkie sa na 1 długiej w pionie?

Przesiadlem sie z Xiaomi i tam mi sie podobalo rozwiazanie, a to wrzucone w jedna liste nie podchodzi mi.

Moge oczywiscie kopiowac aplikacje z pionowej listy do zakladek, ale chcialbym je calkowicie przeniesc, a nie tylko kopiowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...