Skocz do zawartości

POCO F3 / Redmi K40- MIUI Global Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, dpiast napisał:

Gdzie ten link? W poście wyżej nie widzę. 🙂

Jeden wiersz pod Recovery ROM, jak się najedzie myszką to się pojawia, jak poniżej :-). 

https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RKHEUXM/miui_ALIOTHEEAGlobal_V12.5.6.0.RKHEUXM_977a41fbb5_11.0.zip

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie też już zainstalowane. Jak ja razie bez problemów, ale nowości/zmian też nie widać. Zobaczymy za kilka dni co i jak.
Słabo patrzysz. Wejdź w Ustawienia -> Bateria i wydajność, a zobaczysz np. suwak to zmiany trybu pracy, którego wcześniej nie było.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam pierwszego buga po aktualizacji. Jestem w trakcie pisania z osobą X na messengerze, a osoba Y wysyła mi wiadomość. Wywala mnie z okna gdzie byłem w trakcie pisania wiadomości do X, rozmazuje mi ekran aby wyświetlić okienko z informacją że otrzymałem wiadomość od osoby Y. Nie jestem w stanie nic zrobić po za odczekaniem aż okienko samo zniknie lub ja sam je przesunę i wtedy mogę wrócić do kontynuowania pisania wiadomości.

Edit: w aplikacji do SMS mam dokładnie to samo.

IMG_20211011_221758.jpg

IMG_20211011_222612.jpg

Edytowane przez dpiast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji wszystko dobrze działa. Żadnych problemów. Bateria trzyma bardzo dobrze. Po naładowaniu wieczorem, przez noc nic nie ubyło. Wczoraj SOT ponad 5h a zostało jeszcze 50% baterii. W tej chwili 90% baterii a SOT 1h 20 min. Także jest bardzo dobrze.

SOT.jpg

Edytowane przez marciniozo
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marciniozo napisał:

U mnie po aktualizacji wszystko dobrze działa. Żadnych problemów. Bateria trzyma bardzo dobrze. Po naładowaniu wieczorem, przez noc nic nie ubyło. Wczoraj SOT ponad 5h a zostało jeszcze 50% baterii. W tej chwili 90% baterii a SOT 1h 20 min. Także jest bardzo dobrze.

SOT.jpg

WOW! Jak osiągnąć 5h SOT z 50% baterii? U mnie wydaję się to niemożliwe. Mój max to 7h SOT na baterii od 100% do 4%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba non stop oglądać YT po wifi. Ew lekkie strony refreshować i nie przemieszczać się lub mieszkać poza miastem (zauważyłem ze na wsiach/pod miastami google mniej szpieguje, wsysając jednocześnie  mniej energii). W ten sposób na 10t pro miałem blisko 11h SOT przy 14h działania -  bateria zajechana do zera, powtarzalnie przez 3-4 dni.

 

W moim przypadku, w  Poco SOT to moze 2h przy 50% i 16h czuwania. Kiepskie rezultaty, ale jako ze i tak mi pol baterii zostaje wieczorem, to się nie bawie w jakieś cudowanie. 5h widziałem może raz

Edytowane przez ktos_inny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w mieście telefonu używam normalnie, raz wifi, raz LTE. Dużo dzwonię, przeglądam internet, różne fora, pocztę itp. YT czasami też, ale nie jakoś zbyt wiele. Oczywiście SOT bywa różny. Po naładowaniu telefonu wieczorem, przez noc (7-8h) nic nie ubywa rano jest 100%. Oczywiście im więcej godzin czuwania, tym SOT krótszy. Co by nie napisać z baterii w tym telefonie jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SOT to się nie wypowiem (nie mój styl użytkowania telefonu), ale po ostatniej aktulace telefon w stanie gotowości ze sporadycznymi rozmowami i zerkaniem w neta po 39 godzinach od odłączenia ma 54%. Z baterią nieźle, ale wydaje mi się, że znowu z dotykiem jest gorzej niż było - czujnik w przycisku czasami znowu nie łapie natychmiast i to samo dotyczy wyświetlacza. A było już dobrze... Czy można zrobić po prostu dobry soft, bez powracania do starych błędów?? I nie -  to nie przypadłość tylko Xiaomi. Znajomy z Samsungiem po aktualce też walczy ze słuchawką. Ktoś to testuje przed wydaniem, czy to my testujemy, bo jak tak, to ja chce za to kasę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do przewidywań zużycia baterii. Po aktualizacji nie pokazuje dłużej jak na 24 godziny. Myślałem, że jak rozładuję do kilku % i naładuję, to wskaźnik przewidywania się skalibruje, a tu d...a - ciągle najwięcej 24 godziny od naładowania (i to po paru cyklach ładowania, gdzie telefon spokojnie trzyma 3;4 dni). Drobnostka bez znaczenia użytkowego, ale pytam z ciekawości czy ktoś też tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

POCO F3 – EEA Stable ROM

MIUI V13.0.3.0.SKHEUXM (Android 12)

*Mi Pilot Tester

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SKHEUXM/miui_ALIOTHEEAGlobal_V13.0.3.0.SKHEUXM_9a5f825866_12.0.zip

Changelog:
Stable MIUI based on Android 12
(More features and improvements)
New: Apps can be opened as floating windows directly from the sidebar
Optimization: Enhanced accessibility support for Phone, Clock, and Weather
Optimization: Mind map nodes are more convenient and intuitive now


Screenshot_2022-03-02-01-14-10-831_com.android.updater.thumb.jpg.f94b66d0ee23966535392dd36757824e.jpg Screenshot_2022-03-02-01-14-17-751_com.android.updater.thumb.jpg.ad1ed237223556c5c10a34c51d3f1646.jpg Screenshot_2022-03-02-01-35-24-308_com.android.updater.jpg Screenshot_2022-03-02-01-36-00-497_com.android.settings.jpg Screenshot_2022-03-02-01-36-08-707_com.android.updater.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...