Jump to content

Kamera Xiaomi Imilab A1 o CMSXJ19E czy da się wyłączyć tryb nocny??

Recommended Posts

Cześć 

Czy w kamerce jak w temacie da się wyłączyć tryb nocny? Tzn kamerkę mam wieczorem przy oknie i jak robi się ciemno kamerka włącza doświetlenie diodami. To powoduje że odbija się to od szyby :-( i widać tylko odbijający się reflex. W aplikacji nie widzę takiej opcji.. dzięki za pomoc

4 godziny temu, rezmus napisał:

trzy kropki > camera settings > nightvision settings

Korzystam z aplikacji xiaomi home i niestety nie ma tam żadnej takiej opcji :-\ Czy może jest jeszcze jakaś inna aplikacja?

Edited by Adic83

• 2 weeks later...
Dnia 21.03.2021 o 11:14, Adic83 napisał:

Cześć 

Czy w kamerce jak w temacie da się wyłączyć tryb nocny? Tzn kamerkę mam wieczorem przy oknie i jak robi się ciemno kamerka włącza doświetlenie diodami. To powoduje że odbija się to od szyby :-( i widać tylko odbijający się reflex. W aplikacji nie widzę takiej opcji.. dzięki za pomoc

Cześć. Kolego, udało Ci się wyłączyć ten tryb nocny? Mam identyczny problem jak Ty. 

Dnia 22.03.2021 o 06:21, rezmus napisał:

producent sie zakrecil i dla a1 usunal ten setting. napisz priv to ci wylacze lub zainstaluj moda mi home to ci powiem jak setting przywrocic.

https://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.html

Cześć. Rezmus, mam taki sam problem z trybem nocnym. Po aktualizacji ustawienie trybu nocnego znikneło. Podpowiedz jak te ustawienia można przywrócić. Dzięki

• 1 year later...
Dnia 22.03.2021 o 06:21, rezmus napisał:

producent sie zakrecil i dla a1 usunal ten setting. napisz priv to ci wylacze lub zainstaluj moda mi home to ci powiem jak setting przywrocic.

Cześć, próbuje wysłać Ci wiadomość prywatną z prośba o pomoc w temacie, ale dostaje komunikat, ze nie otrzymasz wiadomości prywatnej. Możesz mi pomoc wyłączyć tryb nocny w kamerze a1?:>

• 5 months later...
  • 1 month later...
W dniu 22.03.2021 o 06:21, rezmus napisał(a):

@rezmus Cześć, piszę jeszcze raz, bo nawet admin nie pomógł z kontaktem do Ciebie.

Zwracam się z prośbą o pomoc/wyjaśnienie jak osiągnąć możliwość wyłączenia trybu nocnego w kamerce Imilab A1. Wspomniałeś w wątku o aplikacji z modem, ale po jej zainstalowaniu nadal nie mam takiej opcji w ustawieniach kamery. Telefon mam bez root'a.