Skocz do zawartości

POCO F2 Pro nie włącza się po rozładowaniu, pali się tylko czerwona dioda ładowania.


tomggw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Poco F2 zakupionego jako używany około miesiąca na allegro w październiku tamtego roku. Telefon przez cały czas użytkowani sprawował się rewelacyjnie i bez zarzutu do dziś późnego popołudnia, gdzie podczas rozmowy i końcówki naładowania baterii po prostu się wyłączył (objaw normalny i niejednokrotnie zdążało mi się tak kończyć rozmowy).

Po powrocie do domu, podłączyłem oryginalną ładowarkę (nigdy innych naużywałem) i jak zawsze pojawiała się czerwona dioda ładowania na około 5-10 minut po czym telefon zaczynał się normalnie ładować. Po około godzinie przychodzę a tutaj sytuacja bez zmian i telefon nadal bez możliwości załączenia z dalej palącą się diodą ładowania. Minęło kilka godzin i dalej brak reakcji, podłączyłem go kabelkiem do mniejszego prądu do USB komputera i dalej to samo.

Telefon nigdy nie upadł, nie był rzucany, nigdy także nie był zalany oraz przy oprogramowaniu nie było „kombinowane”. Telefon zakupiony niestety bez dowodu zakupu, który to sprzedający niesety zagubił.

Proszę o pomoc co zrobić by przywrócić go do „życia”, mam tam masę rzeczy oraz aplikacje bankowe bez których ciężko mi będzie funkcjonować. Siedziałem sporo w necie by znaleźć odpowiedzi ale tych telefonów jest po prostu mało i większość tematów tyczy migającej diody a u mnie świeci ciągle po podłączeniu do zasilania.

Będę wdzięczny za pomoc.

Tomek

1616119171452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mi to wygląda po prostu na problem ze złączem, które w tym telefonie psuje się nagminnie. Tam jest jakieś kiepskie połączenie złącza z płytą, czasem pomaga ściśnięcie telefonu. Na YT są całe instrukcje. Ja w swoim wymieniłem złącze i płytkę w serwisie koło mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam ten sam problem, ale po wizycie u znajomego który posiada zasilacz serwisowy i mierniki USB stwierdził że płyta ma problem ze wstaniem. Po podłączeniu zasilacza serwisowego pobór prądu skacze pomiędzy 0.290 - 0.039A i nie jest w stanie się uruchomić. 

Po podpięciu do ładowarki świeci się dioda ale telefon nie reaguje na przyciski. 

Moze ktoś ma pomysł ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...