Skocz do zawartości

POCO M3 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.6.0.QJFMIXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu POCO M3 (nazwa kodowa: citrus).

Link do pobierania ROMu:

REUPLOAD

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOM3_V12.0.6.0.QJFMIXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

12.0.6 to chyba nie bo na global jest już 12.0.8,ale mniejsza o to.Jakie są błędy tego Coustoma?Chodzi mi głównie o te irytujące typu ładowanie offline...,czy animacja bateri działa i jest taka sama jak w China lub Global?Pytam się bo ten model nie ma coustomy recovery OrangeFox lub TWRP,żeby się tym problemem ratować...wiem że AOSP i innych coustomach to jest problem związany z partycja "vendor",widziałem już próbę fixa problemu.Częściowo rozwiązanie było czarno biała animacja baterii,a później gasło....no nie zupełnie ekran się ciemny robił,ściemniał i palił na czarno.Żeby to nie wadziło to do TWRP wchodziłem,albo włączałem telefon.Wszystko powyższe tyczy się oczywiście Androida 10.

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko pytnę.Czy jakiś Coustomy na 11tce jest przewidziany,i czy M3 Wogóle dostanie Android 11?Bo się zastanawiam czy rozpoczynać procedurę odblokowania,czy poczekać na global 11.A i ostatnie pytanko takie dziwne,czy też wam klawiatura gboard słownik tak dziwnie uzupełnia,przekształca i głupoty wychodzą i ludzie się śmieją (mam pełne synchro ze swoim kontem Google także podpowiedzi powinny działać wstępne zapisy mojego stylu pisania ma na koncie,także nie powinien się "Uczyć",na poprzednim fonie Doogee Y8 może rewelki nie było,ale nie było jak tu)

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...