Skocz do zawartości

MiBox 4C - nie działaja filmy na "Smart Youtube TV"


Kris-PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Xiaomi MiBox 4C sprowadzony przez kolegę Chin, chcialem chińską wersję ze względu na kontent kanałów TV.

To pierwszy post na forum. Do tej pory nic problematycznego nie dzialo sie ma moim MiBoxie.

Wczoraj wieczorem jednak przestaly odtwarzac sie jakiekolwiek filmy w "Smart Youtube TV" - jakiegokolwiek filmu bym nie sprobowal wlaczyc wyskakuje tylko "loading" i nic ponadto sie nie dzieje. Menu główne i cała reszta jest w porządku, wszystko wyglada normalnie, wszystko jest widoczne - nie odtwarzaja sie po prostu filmy.

W moim przypadku jest to jedyna wersja Youtube ktora normalnie dziala i na ktorej mozna sie zalogowac.

Sprawdzilem na Aptoide i byly wczoraj 2 komentarze w jezyku rosyjskim - nie znam prawie wcale rosyjskiego ale wyczytalem, że mówiły cos o własnie o tym problemie, ze filmy nagle przestały się odtwarzac.

Dzis przypomnialem sobie, ze Google Tłumacz ma opcję tlumaczenia obrazu - ten rosyjski komentarz jest właśnie o tym, co wczoraj częsciowo sobie sam przetłumaczylem.

Czy ktoś orientuje się o co chodzi? Nie mogłem nic nic znaleźć o tym problemie w sieci. Wyglada jakby cos sie po prostu wczoraj nagle stalo i filmy nie działają.

Screenshot_20210318-140146.png

Edytowane przez Kris-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kris-PL zmienił(a) tytuł na MiBox 4C - nie działaja filmy na "Smart Youtube TV"

Tak, probowałem już kilka razy.

Myślę, że mogę jeszcze spróbować przywrocic aplikacje do ustawien fabrycznych i wtedy będę mógł np. odpalic na innym launcherze (normalnie nie mam takiej mozliwosci, po prostu sue odpala i tyle).

Wątpię jednak, že to pomoże skoro ktoś inny ma tak samo od wczoraj identyczny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję - akurat czytalem juz przypadkiem jakis czas temu o tej sytuacji i Smart Tube Next - ale nie mialem problemow wiec sie jie przenosilem.

Teraz to zrobię.

-----

Przed chwilą zainstalowalem Smart Tube Next. Wszystko pięknie działa. Sprawa rozwiazana, dziekuje za porady.

Edytowane przez Kris-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...