Jump to content

Zanizony zasieg xiaomi pro 2

Vergiliusz
 Share

Recommended Posts

Znajomy ma problem z Xiami Pro 2

Na naladowanej na full baterii po uruchomieniu pokazuje max 30 km zasiegu zamiast obiecywanych 45km. Podejrzewam wine softu 

Wgral Gonke, a potem wrocil do oryginalnego - pojemność baterii 12400

22.png

pewnie soft, ale co to za różnica, skoro i tak nie ma możliwości podczas normalnej jazdy osiągnąć  tych 45km? Realny zasięg to w dobrych warunkach może uda się osiągnąć te 30km i to w trybie D, więc ja bym się tym nie martwił a wręcz cieszył, że będzie mi pokazywać teraz w miarę prawidłowo

1 godzinę temu, Battery_Saver napisał:

pewnie soft, ale co to za różnica, skoro i tak nie ma możliwości podczas normalnej jazdy osiągnąć  tych 45km? Realny zasięg to w dobrych warunkach może uda się osiągnąć te 30km i to w trybie D, więc ja bym się tym nie martwił a wręcz cieszył, że będzie mi pokazywać teraz w miarę prawidłowo

Czyli póki co nie ma co się spinać, że coś jest nie tak. Może to zmieni się po częściowym rozładowaniu i ponownym naładowaniu hulajnogi jeżeli to prawdopodobnie problem programowy.

4 godziny temu, Battery_Saver napisał:

pewnie soft, 

A czy jest jakaś bezpieczna wersja firmware która nie obcina prędkości a bezpieczna do wgrania by sprawdzić stan baterii o który caly czas chodzi?

Znajomy nie odpuszcza niestety

Dnia 19.03.2021 o 10:42, Battery_Saver napisał:

Nie każdy musi ważyć 80 kg+ . Moja żona jeździ na pro 1 w trybie sport i w sezonie letnim,jesiennym na jednym ładowaniu robi 36 km gdzie ma dwie kreski zasięgu po tym jest ładowana Pytanie więc jest takie ile on może rzeczywiście przejechać na jednym ładowaniu.

Edited by bubuu77

2 godziny temu, bubuu77 napisał:

Pytanie więc jest takie ile on może rzeczywiście przejechać na jednym ładowaniu

Prawidłowa odpowiedź jest jedna: on musi wyjeździć baterię do zera i napisać tutaj ile przejechał.  Oraz napisać ile ważył z całym zestawem w momencie testu, po jakich drogach jeździł w jakim trybie, jaki soft, jaka temperatura i tak dalej. 

Czynników wpływających na zasięg jest tyle, że nie da się odpowiedzieć na to pytanie. Choć w sumie można, tak samo zapobiegawczo jak producent: może przejechać między 0 a 45km. :P

• 1 month later...