Skocz do zawartości

Xiaomi Mi 10 - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.2.10.0.RJBCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi 10 (nazwa kodowa: umi).

Link do pobierania ROMu:

REUPLOAD

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MI10_V12.2.10.0.RJBCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie coś piszą o podwójnym zegarze na AOD, jesli mamy ustawione super tapety - coś tam jest skopane.

 

A mi dzisiaj powróciły ikony aplikacji z xiaomieu (te zmienione dla xiaomieu) mimo, że miałem wyłączone animacje ikon w laucherze, i do tej poty były takie jak w globalu. 

Zobaczymy, czy po wyczyszczeniu danych coś się zmieni. 

[poza tym działa sprawnie i nie narzekam. 

 

 

Właśnie próbowałem zainstalować na czysto ten rom. NIE POLECAM, nie próbujcie. Nie można dodać konta google przy konfiguracji, za to mamy ciągle wyświetlający sie komunikat, że urządzenie nie ma certyfikatu play protect, aplikacje i usługi google nie będą działać na tym urządzeniu. A komunikatu nie da się wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam supertapetę, AOD i wszystko działa, nie ma żadnych podwójnych zegarów. Jedynie co zauważyłem to telefon nie przeszedł saftynetu, ale zmieniłem fingerprint ręcznie na mi10 eu i jest ok. Nie instalowałem na świeżo tylko jako update. Aplikacje od googla działają, nie mam żadnych komunikatów o błędach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a czy działają Ci płatności NFC telefonem? bo ja na żadnym xiaomi.eu nie jestem przekonać mojego Mi10 żeby zechciał płacić zbliżeniowo, ani GPay, ani apka banku Millenium. Saftynet zdany, w teorii wszystko działa i skonfigurowane tak jak potrzeba a przy kasie zdziwienie i szukanie portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem update z 12.0.8 ( GPay nie pozwalał dodać karty - wyświetlał komunikat o root) na 12.2.9 i nagle zaczął działać GPay, co mnie zaskoczyło - bez Magisk, bez żadnych dodatkowych starań - sam z siebie :) Po dodaniu karty płatności zbliżeniowe działają. Na 12.0.8 nie działała także apka MCDonald's - po zmianie softu działa. 

Edit.
Zmianę robiłem dwa dni przed pojawieniem się 12.2.10.
Po zmianie na  12.2.9. telefon nie widzi sieci 5G (sieci 5G nie pojawiają się nawet podczas ich ręcznego wyszukiwania). Na 12.2.10 nie przechodziłem bo GPay działa, a o to mi chodziło.

Edytowane przez badus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na 12.2.9. Na razie nie mam czasu na zmianę (za dużo trzeba potem ustawiać).  Gdyby to było przez operatora, a telefon by obsługiwał to widziałbyś sieć 5G (tak jak widzisz 4G, 3G, 2G od innych operatorów) ale nie mógłbyś się do niego zalogować. To raczej kwestia softu nie obsługującego zakresu 5G

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...