Skocz do zawartości

Mi TV 4S 43 sam się włącza, gubi zaprogramowane kanały


Durdix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
od 4 miesięcy jestem użytkownikiem Mi TV 4S. Po miesiącu od zakupu, zaczął sam się włączać, oraz gubić kanał. Wysłałem go do serwisu i przez kolejny miesiąc był spokój. Ostatnio znów te same problemy zaczęły się powtarzać. W serwisie jedyne co zrobili, to przywrócili TV do ustawień fabrycznych. Czy ktoś miał podobne przygody i wie, co mogłoby tutaj pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kanałów to miałem podobnie gdy sam organizowałem listę. Teraz poprostu zostawiam tak jak tv je znalazł bez zmiany kolejności itp. I jest ok. Co do wybudzania to gdzieś czytałem, że rano tv szuka aktualizacji. Na noc wyłącz go przytrzymując power i w sumie nie zdażyło mi się żeby się sam wybudził. Może masz włączoną opcję wybudzania po świecić wifi lub Lan. Jest taka opcja ustawieniach programistycznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...


 

Mi też się włącza w nocy, a wczoraj odpalił się też sam nawet po 15:00 w ciągu dnia. Zapewne dzieje się to nagminnie, regularnie..kiedy nikt nie widzi. W modelu 4A 32 Cale są takie same problemy. 

W ustawieniach programistycznych opcje "uruchom po połączeniu z Wi-Fi / lan" są wyłączone. Co mi po serwisie skoro przywrócą ustawienia fabryczne i odeślą? Też mi Smart TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eh.. przez 2 miesiące był spokój, a teraz znów dzieje się to samo co u Ciebie Kama.. Teraz gdybym wysyłał go na serwis, byłoby to już 3 raz.. Same problemy z tym TV. Nigdy więcej nie kupię sprzętu Xiaomi. Serwis też umywa łapy od sprawy. A Ty się bujaj człowieku z wadliwym sprzętem.

Dnia 14.03.2021 o 22:29, Coolek33 napisał:

Co do tych kanałów to miałem podobnie gdy sam organizowałem listę. Teraz poprostu zostawiam tak jak tv je znalazł bez zmiany kolejności itp. I jest ok. Co do wybudzania to gdzieś czytałem, że rano tv szuka aktualizacji. Na noc wyłącz go przytrzymując power i w sumie nie zdażyło mi się żeby się sam wybudził. Może masz włączoną opcję wybudzania po świecić wifi lub Lan. Jest taka opcja ustawieniach programistycznych.

Zrobiłem to co polecałeś, ale nie odniosło to żadnego skutku. :(

Edytowane przez Durdix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...