Skocz do zawartości

Mi 11 aparat


robotx

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem apkę GCam na Mi11. Jednak chwilę po uruchomieniu wiesza się. 

Taką poradę znalazłem.

"However, if the GCam camera app doesn’t install or doesn’t work properly (crashing), then make sure to re-enable the Camera2 API mode on your handset by using the build.prop editor on your File Manager in order to give access to the system. The following command line needs to be added to the build.prop editor and save it.

Persist.vender.camera.HAL3.enable=1

Once done, restart your handset and try installing the GCam APK file again on your device using the same above method. Hope it will work perfectly."

Pytanie - jak znaleźć i edytować plik build.prop ? Czy można bez roota ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Część. Jak oceniacie funkcje zdjęcia profilowego. Mam wrażenie że u mnie w ogóle nie działa. W porównaniu do Mi 9 i Mi 9 T jest strasznie słabo a przyznaje że korzystałam głównie z tych funkcji. Efekt w mi 11 jest bardzo sztuczny. Osoby na pierwszym planie czasem wychodzą  jakby wycięte i wlejone,mniej funkcji ( np ta ikonka " człowieczka" gdzie można było oddalać/ przybliżać kadr w ogóle w mi 11 jest niedostępna. Dodatkowo rzadko łapie ostrość na pierwszym planie, rozmywa i często granica między pierwszym planem a tłem jest niedokładna. Spójrzcie na wysłane zdjęcie. Też tak macie? Można coś z tym zrobić? Czy tylko sprzedać aparat? :(

Z góry dziękuję za pomoc. 

IMG_20210807_174840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2021 o 16:49, monidor napisał:

Część. Jak oceniacie funkcje zdjęcia profilowego. Mam wrażenie że u mnie w ogóle nie działa. W porównaniu do Mi 9 i Mi 9 T jest strasznie słabo a przyznaje że korzystałam głównie z tych funkcji. Efekt w mi 11 jest bardzo sztuczny. Osoby na pierwszym planie czasem wychodzą  jakby wycięte i wlejone,mniej funkcji ( np ta ikonka " człowieczka" gdzie można było oddalać/ przybliżać kadr w ogóle w mi 11 jest niedostępna. Dodatkowo rzadko łapie ostrość na pierwszym planie, rozmywa i często granica między pierwszym planem a tłem jest niedokładna. Spójrzcie na wysłane zdjęcie. Też tak macie? Można coś z tym zrobić? Czy tylko sprzedać aparat? :(

Z góry dziękuję za pomoc. 

IMG_20210807_174840.jpg

Powiem Ci że tez ledwo co kupiłem go dwa tygodnie temu a już myślę o sprzedaniu go. Aparat to porażka i bateria to także masakra. W poprzednim telefonie trzymała mi nawet 3 dni a w Mi 11 co dzień ładować gdzie rano idę do pracy na 7 mam 100% wracam z pracy o 17 jest 43%.. Gdzie w pracy nie korzystam prawie wcale. Ciężko ma wytrzymać 1 zwykły dzień... Jak bym używał go do robienia zdjęć czy do mediów społecznościowych to do godziny 13 by był rozładowany... Jestem mega nim rozczarowany, już nigdy do Xiaomi nie wróce... Jestem w trakcie rozważania sprzedaży go i znalezienia coś na prawdę lepszego w podobnych pieniądzach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, nowacz1994 napisał:

Boże.. jak mi brakuje huaweiów na rynku 😕 

też macie problem ze zdjęciami na zoomie, w sensie, że obiekty (nawet lekko) ruszające się są zamazane i wychodzi z nich g...wno? ten aparat jest bezużyteczny

IMG_20210815_111544.jpg

Huaweie są ale ceny z kosmosu i bez usług Googla niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ok2 miesięcy zmieniłem z poco f2pro na Realme GT późnej Samsung S20+ i wróciłem do xiaomi. Wybór padł na 11 bo w cenie ok2000 można kupić kilku miesięczna używkę.
Zdjęcia w xiaomi11 masakra. Każdy z poprzednich telefonów robił lepsze foty.
Ogólnie telefon przereklamowany. A ta wystająca wysepka aparatu to już w ogóle dla mnie nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, michalm83 napisał:

W ciągu ok2 miesięcy zmieniłem z poco f2pro na Realme GT późnej Samsung S20+ i wróciłem do xiaomi. Wybór padł na 11 bo w cenie ok2000 można kupić kilku miesięczna używkę.
Zdjęcia w xiaomi11 masakra. Każdy z poprzednich telefonów robił lepsze foty.
Ogólnie telefon przereklamowany. A ta wystająca wysepka aparatu to już w ogóle dla mnie nieporozumienie.

Powiem Ci szczerze też że według mnie przereklamowany i najsłabszym ogniwem jest aparat i bateria... Aparat to 2019 rok. Znajomego Huawei P30 Pro to telefon już starszy ale zdjęcia o niebo lepsze a nawet bym powiedział że o parę lig. Ci wszyscy recenzenci i polscy youtuberzy powinni dostać po piździe za bluźnierstwo. Człowiek ogląda recenzje myśli że kupi smartfon z super aparatem a tu wielkie nieporozumienie... O filmach nie wspominę co chwilę jakieś ostrzenie i zamazywanie kadru i znowu ostrzenie i tak w kółko... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, misiek18186 napisał:

Powiem Ci szczerze też że według mnie przereklamowany i najsłabszym ogniwem jest aparat i bateria... Aparat to 2019 rok. Znajomego Huawei P30 Pro to telefon już starszy ale zdjęcia o niebo lepsze a nawet bym powiedział że o parę lig. Ci wszyscy recenzenci i polscy youtuberzy powinni dostać po piździe za bluźnierstwo. Człowiek ogląda recenzje myśli że kupi smartfon z super aparatem a tu wielkie nieporozumienie... 

otóż to. jak go kupowałem tuż po premierze to wszystkie recenzje chwaliły aparat, że bezkonkurencyjny, że super oh i ah. teraz widzę jaki jestem naiwny, wszystkie te recenzje były kupione. a mówię o recenzentach największych na polskim rynku... to chyba jest najgorszy telefon jaki miałem patrząc na relację ceny do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nowacz1994 napisał:

otóż to. jak go kupowałem tuż po premierze to wszystkie recenzje chwaliły aparat, że bezkonkurencyjny, że super oh i ah. teraz widzę jaki jestem naiwny, wszystkie te recenzje były kupione. a mówię o recenzentach największych na polskim rynku... to chyba jest najgorszy telefon jaki miałem patrząc na relację ceny do jakości.

Planuję zmienić ale myślę na jaki smartfon w cenie do 3k  który nie będzie takim bublem jak Mi 11. Mój drugi Xiaomi i drugi raz zawiedziony jestem. Trzeba skończyć z tą stajnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...