Jump to content

Automatyczne parowanie z transmiterem roidmi 3S nie działa


Recommended Posts

Zakupiłem transmiter roidmi 3S. Wszystko ładnie, pięknie, ale nie potrafi się on automatycznie parować się z telefonem i to jeszcze z telefonem Xiaomi MI8Lite. W aplikacjach wyczyściłem pamięć BT, wyłączyłem telefon, instalowałem apkę ze 4-ry razy, łączyłem na różne sposoby i ciągle nic. Muszę ciągle parować ręcznie. Soft transmitera to 06

Naczytałem się w internatach ale nic konkretnego się nie dowiedziałem, a wszystkie wątki na ten temat na tym forum są z bliżej nieokreślonego powodu zamykane.

Aktualizacja:

Zresetowałem w telefonie Wi-Fi, sieci komórkowe i BT (taką opcją w ustawieniach) i uzyskałem taki sukces, że teraz wystarczy że włączę i wyłączę BT aby transmiter automatycznie połączył się z telefonem.

Edited by piotr_ek
Link to comment
Share on other sites

Instalowałeś aplikacje do transmitera? Ustaw sobie dla niej autostart oraz wyłącz oszczędzanie baterii i zobacz czy będzie działać. Sprawdź też czy masz włączony GPS w telefonie bo to też może mieć wpływ.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zrobiłem jak należy (oczywiście poprzez aplikację), a nawet dzisiaj usunąłem aplikacje i wyczyściłem pamięć BT i po instalacji od nowa dalej nie potrafi się automatycznie łączyć z BT w telefonie. Pomaga albo ręczne sparowanie poprzez telefon lub aplikację albo wyłączenie i włączenie BT.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...