Jump to content

Mi Box S - pionowe pasy podczas oglądania YouTube na żywo


Kilrok

Recommended Posts

Kupiłem rodzicom Mi Box, aby mogli oglądać mszę na żywo z ich parafii, ale niestety zaraz po włączeniu transmisji pojawiają się pasy jak na zdjęciu. Problem pojawia się nie tylko na ich Mi Boxie, ale również na moim. W tym samym czasie transmisja odpalona na telewizorze z Android Tv działa poprawnie. Inne programy, videoklipy itd. działają normalnie. Próbowałem resetu, ale problem nie zniknął. Proszę o pomoc

SAVE_20210311_102624.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak. Problem jest na YT. Kiedyś próbując znaleźć rozwiązanie bawiłem się rozdzielczością i na najniższej 240 p poszło. Po jakimś czasie jednak nawet na tej rozdzielczości pojawiły się pasy. Przypomnę, że problem jest wtedy kiedy transmisja jest na żywo. Nie zauważyłem tego na innych kanałach Jakiś pomysł co to może być.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszystkie sugestie, ale to wydają się być rozwiązania dla trochę bardziej zaawansowanych użytkowników. Miałem nadzieję, że może da się zastosować jakieś konkretne ustawienia, które rozwiążą problem. Ciekawi mnie także, czy jest to wada, która kwalifikuje się do jakiejś naprawy w ramach gwarancji czy do poprawienia w kolejnej aktualizacji Androida. 

Link to comment
Share on other sites

Tak. Przez sekundę działa. Przy każdej zmianie rozdzielczości też działa sekundę i wtedy wyskakują. Dziś akurat udało się obejrzeć rodzicom bez pasów więc zupełnie nie wiadomo od czego to zależy. Myślałem przez chwilę, że może od słabego internetu, ale testowałem na różnych i to samo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Man 3 te przystawki i we wszystkich występuje ten problem pasów w transmisji na żywa na YT w innych przystawkach nie ma tego problemu ustawiania z automatycznym dostosowaniem rozdzielczości nic nie daje . Problem powstał w wyniku poprzedniej aktualizacji ostatnia aktualizacja też nic nie pomogła. Coś spieprzyli i nie kwapią się z naprawą ostanie wyprzedaże poniżej 200 zeta chyba są potwierdzeniem że chyba to olali.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przed aktualizacja na andku 8 nie wyskakiwaly mi zadne pasy, niestety mimo rocznej walki z tym aby nie instalować tej popieprzonej aktualizacji uległam, aktualizacja wymusiła się sama !!!  Po aktualizacji do andka 9 mam takie pasy jak Wy i w ogole pare przypadłości dodatkowych czego na poprzednim androidzie nie było. Miałam idealne urządzenie a po aktualizacji zrobil sie syf.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...