Skocz do zawartości

reset telefonu


szary71

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chciałem się upewnić czy tak mam wykonać reset telefonu mi9 lite bo przekazuję go żonie a już dwa razy zablokowałem telefon przez konto xiaomi.

1. najpierw wylogować z konta xiaomi?

2. potem w ustawieniach fabrycznych - wymaż wszystkie dane czy przez recovery zrobić reset?

3. na twrp mam założone hasło mój pin, żona ma inny czy on się zmieni na jej, czy mój już jest przypisany na stałe i czy system nie zgłupieje albo coś się nie zablokuje

tak jak już pisałem dwa razy już zablokowałem telefon, więc byłbym wdzięczny za sensowne odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylogować z konta Xiaomi i Google, to starczy. Potem obojętnie jaką metodą reset - wymazanie w ustawieniach i tak spowoduje uruchomienie recovery.

37 minut temu, szary71 napisał:

na twrp mam założone hasło mój pin

W sensie na ekranie blokady w systemie masz ten pin? Jak usuniesz ten PIN, to teoretycznie nie powinno być w TWRP żadnej blokady i po dodaniu PINu żony powinna się ona zmienić na jej PIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale czy ten PIN masz ustawiony w systemie na ekrani blokady? Bo TWRP deszyfruje dane tym co jest na ekranie blokady, czyli jeśli w systemie zmienisz PIN na inny, to powinieneś móc zdeszyfrować dane PINem ustawionym na ekranie blokady. Zresztą dla testu możesz ustawić sobie inny PIN i sprawdzić czy przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...