Jump to content

Uchwyt do samochodu

zajec
 Share

Recommended Posts

Cześć, poszukuję uchwytu do samochodu, czy możecie powiedzieć z czego Wy korzystacie i co polecacie?  Szukam raczej uchwytu magnetycznego z ładowaniem indukcyjnym. Ewentualnie grawitacyjny. 

Ogółem wybieram między

1. Uchwyt na telefon XIAOMI Mi Wireless Car Charger 20W

2. Uchwyt na telefon XBLITZ G850 Pro

Co sądzicie o nich ? 

PS: Czy zauważyliście wpływ mocowania magnetycznego na trwałość baterii ? lub aparaty ?  Apple oficjalnie, pisze że to ma wpływ na ich stabilizację obrazu. 

Edited by zajec

• 2 months later...

Poszukuję magnetycznego uchwytu do auta, jak najmniejszego i z bezprzewodowym ładowaniem. 15-20 Watt. Ktoś zakupił coś w tym stylu i może polecić?

Martwi mnie że po przyklejeniu pierścienia do magnesu, będą problemy z ładowaniem bezprzewodowym.

Nie wiem czy dobrze się zorientowałem, ale iPhony mają już w sobie pierścień magnetyczny, jak to jest w przypadku mi11?230b41c57b8274a0587df8747d04d80a.jpg

• 3 weeks later...

Przyszedł zamówiony uchwyt z ładowarką indukcyjną. Uchwyt wykonany solidnie (aluminium), dość ciężki. Możliwość montażu i na klej, jak i do kartki wentylacyjnej auta (polecam tą drugą opcję - grzeje się podczas ładowania).

W zestawie dostajemy dwa pierścienie i dwie dodatkowe naklejki i przewód USB-A - USB C.

Pierścień wsadzony tylko pomiędzy etui, a telefon (trzeba się pobawić i znaleźć optymalne miejsce) - smartfon się trzyma bardzo dobrze.

Gdy telefon nie ma, w samym środku delikatnie na niebiesko jest podświetlenie.

Zostało ładnie schować przewód ładowania i cieszyć się z urządzenia.

Do zasilania będę używał ładowarki samochodowej od Xiaomi 100Watt. Ma dwa wyjścia, więc do jednego na stałe będzie podłączony właśnie ten uchwyt.210f8256b35073f1a01ebe2f3479b34c.jpged8bcb43a5464cbaf6c8b52df53a9e68.jpgdfae177d9d3f24690b9abd3430826cfa.jpg

• Like 1