Skocz do zawartości

Alarm nie działa (Google Clock) :-(


galtom

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyzwyczajenia (lubię jeden z dźwięków budzika) ustawiłem alarm tak jak w Motoroli.

Pon - Pia, godzina... itd...

Niestety rano nie działa. Wygląda na to, że kiedy czyszczona jest pamięć podręczna i aplikacja przestaje być widoczna na liście uruchomionych, to i przestaje działać w tle.

Podobny problem jest z Garmin Connect.

W Motoroli, czyszczenie ostatnio uruchomionych aplikacji takiego efektu nie miało.

To co miało działać w tle (np. budzik) dalej działało....

Bez sensu takie zarzadzanie pamięcią i aplikacjami. 

 

Co ciekawe natywna aplikacja Xiaomi nie ma takiego efektu. Ustawiam alarm (pojawia sie budzik w pasku powiadomień) i po wyczyszczeniu uruchomonych aplikacji nadal budzik pozostaje widoczny (alarm aktywny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Cześć,

u mnie podejrzewam ten sam problem z wieloma aplikacjami, m.in.:

- budzik - na poprzednim telefonie ustawiłem raz o działał przez rok bez kłopotu; na POCO po kilku zaspaniach mam nawyk włączania co wieczór aplikacji budzika a i tak nie jestem pewien czy rano będzie działać

- Messenger - chyba też jest wyłączany przez system bo potrafi powiadomić mnie o wiadomości nawet z kilkugodzinnym opóźnieniem; choć z kolei czasem działa bez kłopotu; ale jak uruchomie go ręcznie to ściągnie wszystkie zaległe wiadomości od razu na pewno.

- OLX - j.w. w kwestii wiadomości.

Dałem tym aplikacjom wszystkie uprawnienia żeby działały w tle, nie oszczędzały energii itp ale nic to nie zmieniło. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobnie - budziki dzwonily do czasu ponownego uruchomienia telefonu. Ale sobie z tym poradzilem - trzeba wyłączyć optymalizację baterii dla aplikacji a do tego ustawic Autostart. Ale tutaj najwazniejsza uwaga - sam wlaczony przelacznik nie wystarcza - klikacie w tę opcje i wtedy widac dwa przelaczniki, trzeba ten drugi tez wlaczyc!

Edytowane przez Otho Sackville
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...