Skocz do zawartości

Mi 11 - Znalezione błędy w działaniu.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ile wam trzyma bateria na 12.0.9 ? System swierzutko postawiony wszystko ładnie skonfigurowane. Procenty lecą w oczach..... Dramat w porównaniu do mi10

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Witamy w Mi 11. :-[

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Też to zauważyłem.
Dużo daje zmiana rozdzielczości na FHD+ i odświeżanie 60 Hz bez tego tel nie trzymał mi doby

Wysłane z mojego M11 przy użyciu Tapatalka


Zapłacić 3700 zł za telefon z QHD w 120Hz, używać go z FHD w 60Hz, bo bateria szybko schodzi... O_o

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na 12.0.9 bateria trzyma lepiej 4~5 h sot. Choć bywa dzień, że bateria leci w oczach max 3h sot na LTE. Ma to się poprawiać na miui 12.5. Z drugiej strony tak już jest z flagowymi telefonami że bateria nie jest za duża by móc szybko naładować 65w ładowarką. Wszystko by zachować jaką taką smukłość urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stabilne Xiaomi eu 12.5. Nic się nie poprawiło. Może na globalu będzie lepiej, ale tak jak chciałem kupić 11 ultra, tak raczej zrezygnuje i przejdę na s21 ultra. Mi 10t pro trzymał super. SoT do 8h. A tutaj? Maks 3. 
No ja po zwykłej 10 byłem zadowlony z bateri. Tutaj odpisując tylko w tym poście już 2% zleciały.. znając podejście w kwestii aktualizacji po mi9 i mi10 które miałem to raczej Xiaomi nic nie poprawi. Tym bardziej nie widzi mi się obniżanie jakości ekranu i uruchamianie oszczędzania baterii. Nie po to zaplaiclem pełną kwotę żeby używać wykastrowane urządzenie...

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, olutus napisał:

Da radę cofnąć się z 12.0.9 na 12.0.3 poprzez wgranie z pliku zip? Obecnie siedzę na 12.0.9 ale bateria w porównaniu do 12.0.3 trzyma słabiej niestety.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Raczej bez odblokowanego bootloadera nie da rady, wiąże się to niestety z utratą wszystkich danych w telefonie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2021 o 08:46, grzesiekura napisał:

Może masz włączony silnik obrazu si ? Ulepszenia obrazu chyba to jest to.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Próbowałem chyba wszystkiego (włączania, wyłączania SI również) i nie pomogło, na tyle mi to przeszkadzało, że przerzuciłem się po prostu na "zdjęcia googlowskie" a galerii nie będę używał

Edytowane przez Redzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bez odblokowanego bootloadera nie da rady, wiąże się to niestety z utratą wszystkich danych w telefonie. 
Ok. Zaczekam kilka dni. Poprzednia wersja 12.0.3 po pięciu dniach zaczęła działać bardzo dobrze. Może ten andek 11 tak ma. Na poprzednim Mi10pro miałem podobnie - pierwsze dni przeklinania.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, olutus napisał:
Ok. Zaczekam kilka dni. Poprzednia wersja 12.0.3 po pięciu dniach zaczęła działać bardzo dobrze. Może ten andek 11 tak ma. Na poprzednim Mi10pro miałem podobnie - pierwsze dni przeklinania.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Zmieniłem region na Szwajcarię, wyskoczyła mi aktualizacja do 12.0.11, na której jestem od rana. Jak na razie wszystko działa. Żadnych problemów nie mam. Co mogę potwierdzić, to zużycie baterii mam mniejsze, normalnie już miał bym parę procent mniej przy moim użytkowaniu. Tu jestem mile zaskoczony. VoLTE zostało na obu kartach, tak jak było przed aktualizacją.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że jak z wieloma aplikacjami po aktualizacji na telefonach Xiaomi trzeba poczekać kilka dni aż wszystkie apki dogadają sie z systemem. Nie wiem tylko po co zmieniali sposób rozmazania ekranu, po ściągnięciu belki od powiadomień.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 12.0.3.

2 minuty temu, AndiC napisał:

U mnie po zmianie regionu nie znajduje aktualizacji mam 12.09

Ja aktualizowałem z 12.0.3

1 minutę temu, sejfit napisał:

Obstawiam że jak z wieloma aplikacjami po aktualizacji na telefonach Xiaomi trzeba poczekać kilka dni aż wszystkie apki dogadają sie z systemem. Nie wiem tylko po co zmieniali sposób rozmazania ekranu, po ściągnięciu belki od powiadomień.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Obyś miał rację. Też sprzątacz Ci nie działa? Rozmycie belki akurat mi nie przeszkadza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem do 12.0.11. przez zmianę regionu na Szwajcarię. Po aktualizacji aplikacja sprzątacz nie może dokończyć skanowania zbędnych plików. Jakiś pomysł jak to naprawić?
Jeśli nie działa Ci sprzątacz i mieli wkoło to po prostu kliknij zakończ i pokażą Ci się zbędne śmieci do usunięcia. To akurat będzie naprawioną wraz z nową aktualizacji panelu sterowania. Polecam śledzić apkmirror, tam znajdziesz wszystkie najnowsze, jak i straszę wersję aplikacji.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też nie łączy automatycznie po włączeniu wcześniej sparowanych słuchawek bluetooth? Sprawdzane na trzech modelach sluchawek z którym nie było żadnych problemów z Mi10pro. A tutaj skucha. Reset ustawień bluetooth nie pomaga. Za każdym razem trzeba połączyć ręcznie.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też nie łączy automatycznie po włączeniu wcześniej sparowanych słuchawek bluetooth? Sprawdzane na trzech modelach sluchawek z którym nie było żadnych problemów z Mi10pro. A tutaj skucha. Reset ustawień bluetooth nie pomaga. Za każdym razem trzeba połączyć ręcznie.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka




U mnie nie ma problemu, łączy się ze wszystkim bez problemu.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zegarkiem się łączy. Ale ze słuchawkami jest problem. Jeśli zrestartuje telefon z podłączonymi słuchawkami to się ponowne połączy. Ale za jakiś czas jak te obecnie podłączone wyłącze i włączę drugie to już kiszka.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olutusw ustawieniach bluetooth usuń urządzenia i wyczyść pamięć podręczną dla bluetooth w aplikacjach. Ostatecznie możesz zresetować słuchawki. Na wyłączonych słuchawkach przytrzymaj vol+ i power na około 20 sekund lub vol- i power zależności od modelu. Ponownie połącz słuchawki. 

Edytowane przez Misiuu21
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zoltan78 napisał:

Jeśli nie działa Ci sprzątacz i mieli wkoło to po prostu kliknij zakończ i pokażą Ci się zbędne śmieci do usunięcia. To akurat będzie naprawioną wraz z nową aktualizacji panelu sterowania. Polecam śledzić apkmirror, tam znajdziesz wszystkie najnowsze, jak i straszę wersję aplikacji.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Ok, dzięki.

10 godzin temu, olutus napisał:

A masz włączone S paruj kompatybilne urządzenia? U mniej jak to włączę czy wyłączę i tak nic nie pomaga.

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie też bez problemu łączy się z zegarkiem, słuchawkami i autem. Mam włączona opcję sparuj kompatybilne urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyczymie na Mi 9 działało xd 

Signal powiadomienia włączone, aplikacja w autostarcie, ustawione działanie bez ograniczeń, dodatkowo założona kłódka. Nie dostaje powiadomień chyba, że wejdę w aplikacje. Podobna sytuacja na Whatsapp  i zepp mi się nie synchronizuje z zegarkiem mimo takich samych ustawień jak wcześniej. Miui eea 12.0.9

Powiadomienia w tle/ powiadomienia na ekranie blokady, właściwie wszystkie uprawnienia nadalem i nie działa jak powinno. 

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Uri0550 napisał:

Czy u Was też jak zainstalujecie poco launcher (nie ważne czy z google play czy najnowsza beta z apkmirror) nie działają na nim gesty i trzeba używać guzików na dole ekranu?

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka
 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2021 o 13:55, Mareczkovate napisał:

Mam stabilne Xiaomi eu 12.5. Nic się nie poprawiło. Może na globalu będzie lepiej, ale tak jak chciałem kupić 11 ultra, tak raczej zrezygnuje i przejdę na s21 ultra. Mi 10t pro trzymał super. SoT do 8h. A tutaj? Maks 3. 

S21 ultra niestety nie grzeszy baterią, a już na pewno nie zasięgiem. Kicha straszna, byłem zmuszony sprzedać. Teraz testuje OnePlus 9 Pro, przynajmniej nie ma problemów z softem jak xiaomi.... bo też chciałem Mi 11 ultra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką masz wersję softu ale na 12.09 ja już tego problemu nie mam 

Jak by co to zmień region na Szwajcarię powinien znaleźć aktualizację 12.011 lub 12,09 

I bateria też się poprawiła na tym sofcie

 

Edytowane przez AndiC
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...