Skocz do zawartości

Listwa zasilająca Xiaomi


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Listwa, jak wszelkie urządzenia Xiaomi, z którymi miałem styczność, jest wykonana bardzo dobrze. Nic się nie ugina, nie trzeszczy, nie ma nieprzyjemnego zapachu, choć nie pachnie czekoladą :-) niestety wtyczka na kablu jest trzy-pinowa, więc albo używamy jednego adaptera, albo musimy pokusić się o zmianę na wtyczkę polską. Listwa posiada główny włącznik z ledem informującym o działaniu. Do dyspozycji mamy trzy gniazda zasilające, w które podłączymy wtyczki chińskie, australijskie i polskie (bez uziemienia). Ale co jest bardziej istotne, to fakt, że mamy trzy gniazda USB z natężeniem 2A. Umożliwia to szybkie ładowanie naszych innych urządzeń spod znaku Mi, na przykład telefonu, power banku i tableta. Podsumowując, uważam, że za niecałe 18 dolarów jest to świetny sprzęt. Zakupiłem na gearbest.com razem z power bankiem 10400 (15$) i lampką Led (2$). Wszystko oryginalne Xiaomi.

c620b54e7757b8135eab96c89611a9db.jpg

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Edytowane przez Rafi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

U mnie w markecie, gdzie pracuje kupiłem przejściówkę z uziemieniem za 9 PLN. Wole nie ryzykować bez uziemienia ładować telefon, czy tablet.

Wysłane z RedMi 2

Przecież ładowarki nie mają uziemienia, więc nie wiem co da Ci uziemienie samej listwy.

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tak kupiłeś, bo teraz do listwy możesz spokojnie podłączyć urządzenia wymagające uziemienia.

A możesz dołączyć zdjęcie tej przejściówki?

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Edytowane przez Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 8.07.2015 at 20:30, Rafi napisał:

Przecież ładowarki nie mają uziemienia, więc nie wiem co da Ci uziemienie samej listwy.

 

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Ano da jeśli ładuje choćby telefon za pomocą listwy i kabla bez dodatkowej ładowarki, wtedy cała listwa jest uziemiona a to robi różnicę.

Dnia 14.07.2015 at 10:00, OutSideR napisał:

ludzie ale po co kombinowac? kupic gola wtyczke 3 pinowa, te obciac, przewody rozizolowac troche i zarobic sobie na pl wtyczke, koszt 2.5 i 10 min zabawy

I ja bym tak zrobił :)

Edytowane przez fyme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...