Skocz do zawartości

Brak powiadomień, brak muzyki w aplikacji muzyka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, aktualnie głównym telefonem jest u mnie redmi note 9 pro, wcześniej pocophone. 

 

Na pocophone walka z powiadomieniami przez notcha była masakryczna, ale obecnie to już jest poza skalą, bo na oby dwóch telefonach od jakiegoś czasu nie dostaje powiadomień z aplikacji albo dostaje po czasie lub po włączeniu ponownie telefonu. 

 

Powiadomienia z messendzera przychodzą czasem po kilku godzinach, a czasem w ogóle. Ta sama akcja jak np. Odczytam na 1 telefonie, włączę neta w drugim i zazwyczaj od razu zasypuje mnie powiadomieniami, a czasem po kilku godzinach na drugim. Telefonie przychodzi to, co już odczytałem. 

 

 

Przy Gmailu powiadomienia nie pzychodzą, chyba że włączę ponownie telefon, wtedy z jednego konta Gmail przyjdą z 2 ostatnie powiadomienia. 

 

 

Kolejna sprawa to aplikacja muzyki od xiaomi. Z początku przestało mi pokazywać muzykę z kilku folderów, a obecnie aplikacja nie widzi dosłownie niczego. 

 

 

Przekopałem ustawienia a wplikacjach, w systemie, ręcznie wybierałem foldery, zmieniałem motywy i nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...