Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
11 minut temu, Kloosek napisał:

Z ciekawości zainstalowałem nowszą apke w wersji 1.9.2 (wcześniej ucząc się jak to w ogóle zrobić) i na tej wersji dźwięk działa, więc była to wina aplikacji.

Co dziwne na tej samej wersji apki u naszego modera na Mi 10 nie działa, zaś u testera na Mi 10 Pro już tak. Zobaczymy jeszcze co jest nie tak.

Edycja: jednak działa. Faktycznie to apka.

Edited by Kacper Skrzypek

Kiedy w końcu naprawicie błąd z wybudzaniem się ekranu gdy telefon jest połączony z czymkolwiek co odtwarza muzykę oraz jest połączone z Internetem (nie ważne czy wifi czy transfer)

Jadę sobie autem, muzyka puszczona po bt z spotify i co 10-30 sekund (a nawet częściej) wybudza mi się ekran. Dochodzi do takich akcji że zgaszę ekran to nagle się wyłączy i tak ze 2 razy. Potem 10 sekund ciszy i znów włącza się ekran. 

Jak słucham spotify na głośnikach wybudowanych to się nie dzieje. To samo jak internet wyłączę.

Naprawcie to w końcu bo szału dostaję. Na miui12 tego nie było a nie chcę znów formatować telefonu by zrobić downgrade.

Xiaomi mi 9

Pamiętaj proszę, że świadomie korzystasz z wersji beta. W wersja beta z zasady jest wersją, która posiada błędy, problemu i służy to testowania nowych rozwiązań.
Ponadto jeżeli znalazłeś błąd to powinieneś go zgłosić tak aby dać szansę do jego naprawienia. Po to są właśnie beta testerzy.

Tapatalknięte przy użyciu MI 10T PRO

• Like 1

@wampiros6 jak napisał przedmówca, używasz wersji beta na własną odpowiedzialność i wiesz że te romy mogą posiadać błędy, czygo nikt nie ukrywa. Więc daruj sobie takie wpisy. Jeśli Ci nie odpowiada rom beta to zmień na stable lub wróć do stocowego oprogramowania. I tyle. Jeśli znajdziesz błędy to zgłoś je w dziale Bugi. 

"kiedy naprawicie to czy tamto". Odpowiem zawsze tak samo: nikt nam za ten ROM nie płaci. Robimy go hobbystycznie, Xiaomi nam w niczym nie pomaga. I OK, mi też się wiele nie podoba, co mogę, to zgłaszam, ale nie zgłoszę rzeczy, których z natury ich skomplikowania nie jesteśmy w stanie naprawić. A niestety bezpośredniego kontaktu z Xiaomi nie mamy. Chińskie forum Mi Community jest, cóż, chińskie... jak umiesz chiński, to śmiało.