Skocz do zawartości

Aplikacja aparatu


jajoi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam Redmi 9 3gb. Zaraz mnie coś trafi. Już pomijam że telefon co chwilę się wiesza ale to sobie tłumaczę małą ilością ramu. 

Ale to co się dzieje z aparatem to masakra i nie wiem czy to powszechny problem czy to ja mam takiego pecha. 

Aplikacja aparatu uruchamia się około 25-30 sekund a samo zdjęcie robi się około 10-15. Więc żeby zrobić zdjęcie od momentu uruchomienia aplikacji do zapisania zdjęcia schodzi około minuty. Aż się odechciewa robić zdjęć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cześć, mam Redmi 9 3gb. Zaraz mnie coś trafi. Już pomijam że telefon co chwilę się wiesza ale to sobie tłumaczę małą ilością ramu. 

Najwidoczniej jesteś w tej grupie (nie) szczęśliwców którzy mają wadliwy egzemplarz, a jest to spora grupa.
Jedyne co można zrobić to reset do ustawień fabrycznych, jak nie będzie poprawy to zwrot słuchawki na niezgodność z umową i zakup innego modelu.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2021 o 22:45, Netoper napisał:

Seria 9 jest mocno wadliwa
 

Hmmm. Jak to? jestem posiadaczem 9 PRO - co najczęściej wadliwe ? co przetestować ? bo na razie jeszcze użytkuje stary telefon bo nie mam czasu przerzucać sie na nowy, ale skoro jakieś problematyczne te 9tki to przetestuje dokładnie, tylko co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyć LTE i lokalizację, to jest najczęstszy scenariusz przy którym resetują się dziewiątki. Oczywiście są i dziewiątki bez tej przypadłości, ale ilość osób zgłaszających samoistne resetowanie jest dosyć wysoka.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...