Skocz do zawartości

Zawsze sprząta całe mieszkanie pomimo wybrania pokoju


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

To mój pierwszy post, więc chciałbym się przywitać. Niedawno kupiłem STYJ02YM i ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Niestety nie działa mi sprzątanie pojedynczych pokojów - zaznaczam pokój na mapie i klikam Start, ale odkurzacz standardowo chce sprzątać całe mieszkanie i jedzie "po prawym boku". Rozmawiałem z kolegą, który też ma ten model i mu to działa bez problemu.. Zresetowałem mapę, nie pomogło. Co jeszcze mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam STYTJ02YM i ten sam problem. Jak zaznaczę na mapce pokój i klikam start to zaczyna sprzątać całe mieszkanie. Ale jak stworzę wybiórcze sprzątanie według harmonogramu to odkurzacz bezbłędnie sprząta ten pokój. Reset do fabrycznych ustawień nie pomaga. 

Edytowane przez klimu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem się rozwiązał. Okazało się że lokalizacja bazy była zła. Umieściłem ją pod szafką, tak aby odkurzacza normalnie nie było widać. I chya to był błąd. Odkurzacz po wyjechaniu spod szafki kręcił się kilka razy w miejscu, krzyczał chyba "zmiana lokalizacji" i zaczynał sprzątanie całego mieszkania. Jak go recznie wyciągnąłem na środek pokoju lub np do kuchni i stamtąd kazałem sprzątać pojedyńcze pomieszczenie to robił to bezbłędnie. Ustawiłem baze w innym miejscu i robot już nie kręci się po oddokowaniu wkoło tylko od razu pędzi np do kuchni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...