Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Mojej mamy i teściowej Redmi 9 też ma poprawki z maja xd czekam do września bo jeszcze chce sobie kasę odłożyć i przechodzę na IOS. Ja już jestem za stary na to by walczyć bez przerwy z telefonem. Nie chce mi się, nie mam czasu, ma działać to co mam dostępne, a nie jedno działa, drugie nie, trzecie czasem jak Jowisz z Saturnem dobrze się ustawią. Trzeba zauważyć, że tak jestem rozgoryczony, że jestem przeboleć wiele braków iPhonów xd bo już chyba bardziej się rozczarować nie da

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, crystal84 napisał:

Większość telefonów, a nawet starsze np mi 10 dostały update z poprawkami z maja, a nasz echo... O co kaman?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Mi 10 ma kwietniowe :)

 

@stereo0 @crystal84 Podpinam się do tego, choć w moim przypadku głównie "boli mnie" okropny czas pracy na jedym ładowaniu. Siedzę na EU, więc aż tak bardzo nie doskwiera mi brak aktualizacji (poprawki z czerwca), ale to właśnie średnie wsparcie + uwalanie fonów oficjalnym uaktualnieniem do MIUIPolska mnie przyciągnął.

Z tym, że ja na iOS nie przejdę choćby mi dopłacali - nie wydam takiej kupy pieniędzy na sprzęt, który nie spełnia moich podstawowych potrzeb. Dlatego też coraz mocniej skłaniam się ku Samsungowi i czekam na premierę Folda 4 :)

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawili już te wszystkie błędy z poprzednich wersji.

Z ładowanie po kablu jak i bezprzewodowym które nie załączało trybu turbo albo lądowało bardzo wolno.

Z wyborem aplikacji do otwarcia wybranego pliku.


Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KrzyK Mi napisał:

Naprawili już te wszystkie błędy z poprzednich wersji.

Z ładowanie po kablu jak i bezprzewodowym które nie załączało trybu turbo albo lądowało bardzo wolno.

Z wyborem aplikacji do otwarcia wybranego pliku.


Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Wersja jest już dostępna dla ogółu czy nadal tylko mi pilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Majowe i to jest szopka, że Mi 11 styczniowe, a Mi 10 już przeszedł kwietniowe i majowe.
mi11_mi10.thumb.jpg.dd87b3b00196d0f2125f2efcd2655f51.jpg
Kiedyś Xiaomi było przykładem dla innych jak aktualizuje się system i funkcjonalność smartfonu. Teraz są przykładem jak tego nie robić i jak ma się w 4-literach swoich (starych, oddanych, nowych) klientów (użytkowników).



Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dziś z pliku zaktualizować. Stan zabezpieczeń na czerwiec. 

Żadnych bugów mi to nie naorawilo. Jak nie trzyma rozmiaru interfejsu tak nie trzyma dalej. Wyszukiwarka jak nie działa tak nie działa. Reszty jeszcze nie sprawdziłem.  Mam już w rzyci to całe Xiaomi. 

Ile mogę wołać za Mi 11 128gb? Wizualnie jak nowy.

comment_1654588338bKuMseC9fWSoQ986XNuFWq

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 09:53, stereo0 napisał:

Ile mogę wołać za Mi 11 128gb? Wizualnie jak nowy.

Myślę, że między 1700 a 1800 śmiało możesz krzyknąć. Wszystko zależy od tego, jak szybko chcesz go sprzedać. Swój egzemplarz już też sprzedałem miesiąc temu, no ale to z innego powodu. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dziś z pliku zaktualizować. Stan zabezpieczeń na czerwiec. 
Żadnych bugów mi to nie naorawilo. Jak nie trzyma rozmiaru interfejsu tak nie trzyma dalej. Wyszukiwarka jak nie działa tak nie działa. Reszty jeszcze nie sprawdziłem.  Mam już w rzyci to całe Xiaomi. 
Ile mogę wołać za Mi 11 128gb? Wizualnie jak nowy.
comment_1654588338bKuMseC9fWSoQ986XNuFWq.jpg
Widzę że masz ten sam błąd z "wykonaj czynność..", "otwórz plik w..." Co ja na MIUI 13.



Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po aktualizacji na 13.0.6 dalej masa bugów.
- skalowanie interfejsu po restarcie trzeba ustawiać na nowo.
- pojawił się problem z indukcją, co kilka ładowań rozłącza i trzeba zdjąć telefon na chwilę z ładowarki i znów położyć.
- przy 120hz szwankuje ekran, nie zawsze działają gesty 'wstecz' albo przeciągnięcie od dołu.
- przy pisaniu, spacja kilkukrotnie się tak jakby naciska. (przykladowy tekst pisany bez kasowania tego co wyprawia spacja. próbowałem instalować inne klawiatury i kombinować ale nic z tego, dzieje się tak tylko ze spacją.)
- super tapety na ekranie głównym są mega ciemne, nie pomaga wyłączenie trybu ciemnego, ani opcja dostosowania tapety.
- bateria leci w oczach, wcześniej było trochę lepiej.
Coś jeszcze chyba było, ale na ten moment nie pamiętam.
Edit: forum usunęło tę spacje więc wstawiam screen.

b287fd7610e2815b73cdd5e0c8814488.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Osama napisał:

- skalowanie interfejsu po restarcie trzeba ustawiać na nowo.
- pojawił się problem z indukcją, co kilka ładowań rozłącza i trzeba zdjąć telefon na chwilę z ładowarki i znów położyć.
- przy 120hz szwankuje ekran, nie zawsze działają gesty 'wstecz' albo przeciągnięcie od dołu.
- przy pisaniu, spacja kilkukrotnie się tak jakby naciska. (przykladowy tekst pisany bez kasowania tego co wyprawia spacja. próbowałem instalować inne klawiatury i kombinować ale nic z tego, dzieje się tak tylko ze spacją.)
- super tapety na ekranie głównym są mega ciemne, nie pomaga wyłączenie trybu ciemnego, ani opcja dostosowania tapety.
- bateria leci w oczach, wcześniej było trochę lepiej.

Przywróć może ustawienia fabryczne, nie mam żadnego ze wskazanych przez Ciebie błędów.

No dobra, z ostatnim się zgodzę - ale to "norma", a nie błąd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic pewnie nie dadzą ustawienia fabryczne. Próbowałem. Z tej listy u mnie skalowanie interfejsu tak samo szwankuje, spacja i bateria, ale to norma to ostatnie xd 

Ostatnio łapie się na tym, że zastanawiam się co działa w moim mi 11 tak jak powinno. Jest tego niewiele xd obrót ekranu szwankuje, przeglądarkę wywala i mrozi telefon jak wejdę na sklep z etui o nazwie zwierzaka, nie da się użyć opcji szukaj bo nie da się wybrać wyszukiwarki, nie działa opcja tłumacz czy to deep czy tłumacz Google bo jak zanzaczysz tekst to tłumaczy tylko pierwszy wyraz, wifi działa tragicznie, rozmowy wideo Whatsapp, signal działają jakbym był ciągle w słabym zasięgu.  I tak bym mógł i mógł wymieniać. Wkurza, że tego nie naprawili i pewnie nie naprawia już nigdy. Teraz skupia się na serii 12s czy jak jej tam a o mi 11 nikt w xiaomi nie będzie pamiętał, a nie zdziwi mnie czy też o zwykłej serii 12 xd z tych Mi co miałem nie zarżnęli chyba tylko mi 9. W mi 5 w ostatniej aktualizacji zabili praktycznie gps, w mi 8 zdowngradowali aparat (nie doczekałem tego bo zepsuł się ekran, a potem okazało się, że to bug, e pieniądze odzyskałem). Tu już przeszło samych siebie bo od premiery oprogramowanie leży i kwiczy. Czuje się jak ten najtwardszy elektorat "można się przyzwyczaić" xd znając życie wygrałbym coś pixelopodobnego jak na Mi5 które mam do dziś i by było jak ręką odjął, ale kupiłem Xiaomi bo polubiłem miui, a teraz zaczynam nienawidzić przez te błędy.

 

A dotknijcie sobie ekran w okolicy spacji. Tam parzy. Mało kto zwraca na to uwagę. Nie wiem taśma tam się przegrzewa czy co bo w porównaniu z innymi częściami ekranu jest tam gorąco (pomijając, że telefon ogólnie lubi się grzać) i stąd pewnie jest ten problem ze spacja u mnie i u kolegi. Problem ten narasta z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, stereo0 napisał:

Nic pewnie nie dadzą ustawienia fabryczne. Próbowałem. Z tej listy u mnie skalowanie interfejsu tak samo szwankuje, spacja i bateria, ale to norma to ostatnie xd 

Skoro jesteś tego taki pewny, to dlaczego ja tych problemów nie mam? A jestem własnie po świeżej instalacji - sugerujesz, że to przypadek? :D

To samo tyczy się problemów wymienionych przez Ciebie - zero.

I nie zrozum mnie źle, MIUI ma swoje niedoróbki ale takich poważnych błędów nie uświadczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci zupełnie wierzę, że nie masz tych problemów co ja bo już z 5 lat mam styczność z xiaomi. Tak działa miui u jednego jest elegancko,a drugi będzie na rzęsach stawał, a i tak dalej nie będzie działać 😛 mi się już znudziły czyste instalacje. Męczy mnie konfigurowanie 40gb aplikacji  Może kiedyś jak kupię nowy telefon to dla zabawy jeszcze raz spróbuję na czysto, ale teraz już będę żył z tą protezą smartphona miejmy nadzieję, że nie za długo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...