Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, patrikos23 napisał:

niestety nie jesteś sam, wina miui od ładnych kilku wydań

U mnie póki co jedyny problem jest z ładowaniem indukcyjnym, na żadnym wydaniu jednak problemu z powiadomieniami nie miałem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, MatixYo napisał:

Ktoś znalazł sposób na problem z ładowaniem bezprzewodowym?

Nie :( nadal czekam na rozwiązanie 😂 a jaki ty masz problem? Bo u mnie wykrywać wykrywa ładowanie bezprzewodowe lecz bateria ucieka zamiast ładować 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bico napisał:

Nie :( nadal czekam na rozwiązanie 😂 a jaki ty masz problem? Bo u mnie wykrywać wykrywa ładowanie bezprzewodowe lecz bateria ucieka zamiast ładować 😀

U mnie pokazuje, że ładuje i potem przerywa od razu i tak co 10 sekund. Ale sprawdzę jeszcze na drugiej ładowarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MatixYo napisał:

U mnie pokazuje, że ładuje i potem przerywa od razu i tak co 10 sekund. Ale sprawdzę jeszcze na drugiej ładowarce.

Też tak miałem ale na kablu na początku, było podłączenie kablowe a potem pokazywało że połączono bezprzewodowo, i tak co chwilę się psuło, naprawiło się po wyłączeniu telefonu i naładowaniu do go 100% lecz potem przestało działać ładowanie indukcyjne, na ampere jak sprawdzam to na początku ładuje normalnie lecz po sekundzie zniża się i zniża aż bateria zamiast ładować to się rozładowuje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 16:45, Bico napisał:

Też tak miałem ale na kablu na początku, było podłączenie kablowe a potem pokazywało że połączono bezprzewodowo, i tak co chwilę się psuło, naprawiło się po wyłączeniu telefonu i naładowaniu do go 100% lecz potem przestało działać ładowanie indukcyjne, na ampere jak sprawdzam to na początku ładuje normalnie lecz po sekundzie zniża się i zniża aż bateria zamiast ładować to się rozładowuje 😁

Teraz też sprawdziłem na drugiej ładowarce i to samo. Kiedyś na Mi 9 nie działało ładowanie bezprzewodowe po aktualizacji wersji androida przez jakieś pół roku. Co prawda wtedy na Xiaomi.eu. Ale przez takie błędy coraz bardziej skłaniam się do iPhone'a jako następnego smartfone'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też sprawdziłem na drugiej ładowarce i to samo. Kiedyś na Mi 9 nie działało ładowanie bezprzewodowe po aktualizacji wersji androida przez jakieś pół roku. Co prawda wtedy na Xiaomi.eu. Ale przez takie błędy coraz bardziej skłaniam się do iPhone'a jako następnego smartfone'a.
Ja przez brak powiadomień, czyli np powadomie o czyiś urodzinach które FB wysyła około 8 rano na telefonie dostaje o 22, więc też się zastanawiam na co by tu zamienić, problem polega na tym że trochę słabo z alternatywą.
Sam system i wszystko mi pasuje ale po prostu powiadomienia i ich opóźnienia, lub ich brak doprowadzają mnie do szewskiej pasji.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sejfit napisał:

Ja przez brak powiadomień, czyli np powadomie o czyiś urodzinach które FB wysyła około 8 rano na telefonie dostaje o 22, więc też się zastanawiam na co by tu zamienić, problem polega na tym że trochę słabo z alternatywą.
Sam system i wszystko mi pasuje ale po prostu powiadomienia i ich opóźnienia, lub ich brak doprowadzają mnie do szewskiej pasji.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam tak często, że mi nie dochodzą powiadomienia z messengera i potem po pół godziny nagle dostaje 20 na raz. Mimo to messenger to jedna z najbardziej prądożernych apek u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MatixYo napisał:

Teraz też sprawdziłem na drugiej ładowarce i to samo. Kiedyś na Mi 9 nie działało ładowanie bezprzewodowe po aktualizacji wersji androida przez jakieś pół roku. Co prawda wtedy na Xiaomi.eu. Ale przez takie błędy coraz bardziej skłaniam się do iPhone'a jako następnego smartfone'a.

Też miałem ten problem z mi9 ale jakąś chwilę a nie pół roku, też myślałem nad iPhonem ale jednak jestem przy Xiaomi 😂 więcej problemów nie mam z tym telefonem aktualnie, co do powiadomień to może jestem wyjątkiem ale problemów nie mam z tym :D może to kwestia aktualizacji apek systemowych na bieżąco :D nie mam pojęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak często, że mi nie dochodzą powiadomienia z messengera i potem po pół godziny nagle dostaje 20 na raz. Mimo to messenger to jedna z najbardziej prądożernych apek u mnie.
W ustawieniach aplikacji wyłącz oszczędzanie baterii i dodaj kłódkę jak rozwiniesz ostatnio używane aplikacje, u mnie to załatwiło problem z wiadomościami w messenger.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach aplikacji wyłącz oszczędzanie baterii i dodaj kłódkę jak rozwiniesz ostatnio używane aplikacje, u mnie to załatwiło problem z wiadomościami w messenger.
Prawda w 90% działa wtedy dobrze, ale ogólnie trzeba by tak ustawić dla wszystkich apek, plus jak telefon leży np 2h nie dotykany w ciągu dnia to wypada w hibernację i nic nie dochodzi, więc ogólnie jest to słabe, bo tak samo np powiadomienia z insta dochodzą z kilku godzinym opóźnieniem. Tak że no he he pozostaje mieć nadzieję że przyjdzie.
Np. powiadomienie z banku o płatności dostałem 15min po jej dokonaniu.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi ma bardzo agresywne podejście do zabijania apek, więc te z których mają być powiadomienia muszą mieć ręcznie pozdejmowane limity bateryjne, dodane do autostartu, i zakłódkowane w ostatnich aplikacjach.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowałem dzisiaj dzien, a może i nie to zobaczymy. Ale z 5 godzin dziś straciłem na backupy i potem czysta instalacje wszystkiego i ustawianie, a i tak jest dalej dużo do ustawiania. Nienawidzę konfigurować telefonu na nowo. W sumie po roku pierwszy raz wyczyściłem telefon do zera. Jak zwykle zapomniałem o kilku szczegółach, które osobno powinienem zapisać by odtworzyć potem, ale to pierdoły. Nie uznaje przywracania aplikacji i ustawień z backupu bo nie po to czyszczę by znów jakieś badziewie zaciągnąć z backupu xd

Co dziwne pojawiły mi się nowe opcje, których nie było mimo, że mam tą samą wersję systemu co miałem. W ustawieniach dźwięku/dodatkowe wreszcie mam wyłączenie dźwięku podczas podłączania ładowarki i usuwania elementów. Zniknął mi bug z problemami odtwarzania wideo w aplikacjach i na stronach podczas obrotu ekranu. Pewnie wiele niespodzianek jeszcze spotkam. Mam nadzieję, że pozytywnych. Mam jeden zgrzyt z Yanosikiem na android auto. Niby wszystko ustawiłem jak dawniej, ale zawiesza mi się mapa jak tylko zgaśnie ekran telefonu. Nie jest to kwestia oszczędzania baterii czy autostartu bo to ustawione. Miałem już tak, ale udawało się to zażegnać tylko póki co nie pamiętam jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od Orange na pół roku za darmo dostęp do sieci 5G, była fascynacja nową technologią i ikoną obok zasięgu, do póki nie zrobiłem testu prędkości... Ta super technologia osiągała takie same albo gorsze prędkości jak na LTE, więc na sztywno ustawiłem LTE.
Włączę jutro i sprawdzę czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też mnie dobija (oprócz tego buga z więcej więcej)

Słucham na muzyki na głośniku Xiaomi, a to mi bredzi o słuchawkach. 

Teoretycznie chyba powinno to rozpoznawc co jest podpięte bo jak podłącze faktycznie słuchawki termin buds 3 pro to wie co jest podłączone. Dawniej to nawet taka grafikę wyświetlało jak w iPhone xd comment_1649502959Nb7XW42hx7EEieLmEwGzce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MatixYo napisał:

Po formacie dalej występuje problem z przerywaniem ładowania bezprzewodowego 😕

To wiem 😀 trzeba czekać na właściwą aktualizacje systemu, warto też napisać opinię do supportu Xiaomi i dowiedzieć się czy coś jest robione w tej sprawie, ktoś tu o Android auto pytał i w miarę sprawnie odpowiadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Bico napisał:

To wiem 😀 trzeba czekać na właściwą aktualizacje systemu, warto też napisać opinię do supportu Xiaomi i dowiedzieć się czy coś jest robione w tej sprawie, ktoś tu o Android auto pytał i w miarę sprawnie odpowiadali.

Zrobiłem zgłoszenie przez aplikacje Opinie ponad tydzień temu i na razie bez żadnej odpowiedzi. Napisałem też na maila. O dziwo przy wyłączonym telefonie w ogóle nie ładuje bezprzewodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MatixYo napisał:

Zrobiłem zgłoszenie przez aplikacje Opinie ponad tydzień temu i na razie bez żadnej odpowiedzi. Napisałem też na maila. O dziwo przy wyłączonym telefonie w ogóle nie ładuje bezprzewodowo.

Ja pamiętam miałem kiedyś problem z przerywającym ładowaniem indukcyjnym kiedy było włączone NFC, próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam MI 11, miałem ostatnią wersję stable, teraz mam ostatnią wersję niestabilną. Wszystko działa i niby jest ok, ale nie działa mi na miui13 aplikacja yi home lub kami home do kamer. I chcę wrócić do miui 12,5. Jak to zrobić, bo za cholerę mi to nie wychodzi. Wystarczy starszą wersję 12,5 fastboot zainstalować a potem dograć twrp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bico napisał:

Ja pamiętam miałem kiedyś problem z przerywającym ładowaniem indukcyjnym kiedy było włączone NFC, próbowałeś?

Nie działa. Dodatkowo dioda na ładowarce mruga, a jak położę np słuchawki to się świeci ciągłym światłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...