Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, sejfit napisał:

No ale muszę przyznać, że co prawda szału nie ma d*py nie urywa, ale jest lepiej z baterią na 13. 13h na LTE i jeszcze by chwilę pożył 3h na ekranie to chyba najlepszy całościowy wynik tego telefonu Screenshot_2022-02-26-21-30-52-092_com.miui.securitycenter.jpg

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

U mnie na LTE od zawsze 4-5h jeśli nie nawalam w call of duty, jak w calla nawalam to tak właśnie z 3h ale Call to cholernie prądożerna gierka heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Xiaomi? Z tego co pamiętam gesty przestały działać poprawnie z androidem 10 albo 9 jak jeszcze miałem oneplusa i tłumaczone było to tym że to Google zblokował wsparcie którego mogą używać programiści aptek. Nova launcher chyba nawet miała takie info u siebie.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Xiaomi? Z tego co pamiętam gesty przestały działać poprawnie z androidem 10 albo 9 jak jeszcze miałem oneplusa i tłumaczone było to tym że to Google zblokował wsparcie którego mogą używać programiści aptek. Nova launcher chyba nawet miała takie info u siebie.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Nova Launcher działał mi poprawnie na RN9 Pro do aktualizacji na MIUI12.5, po tym musiałem zacząć korzystać z oryginalnego launchera bo gesty stawiam wyżej niż customizacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój pierwszy post.

Przed chwilą zainstalowałem. SKBEUXM 13.0.4 i żałuję. 

Jak narazie nie mogę wejść w:
"zarządzanie aplikacjami" - w menu aplikacji
"Bateria" -w menu głównym
"Szczegóły aplikacji" - z poziomu pulpitu do każdej aplikacji
 
Nie mogę przez to nawet zatrzymać żadnej alikacji

Co mogę zrobić? Hard reset odpada za dużo rzeczy do backupowania które oprogramowanie Xiaomi nie wykonuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój pierwszy post.
Przed chwilą zainstalowałem. SKBEUXM 13.0.4 i żałuję. 
Jak narazie nie mogę wejść w:
"zarządzanie aplikacjami" - w menu aplikacji
"Bateria" -w menu głównym
"Szczegóły aplikacji" - z poziomu pulpitu do każdej aplikacji
 
Nie mogę przez to nawet zatrzymać żadnej alikacji
Co mogę zrobić? Hard reset odpada za dużo rzeczy do backupowania które oprogramowanie Xiaomi nie wykonuje...
No cóż pewnie jednym ratunkiem jest to co odpada, czyli reset do fabrycznych, ale zawsze możesz próbować jeszcze ściągnąć tą paczkę i zainstalować ponownie, może to coś zmieni, ale nie łudził bym się zbytnio że unikniesz hardresetu.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was ale ja zauważyłem dziwny bug po aktualizacji, w ciągu kilku dni zdarzyło mi się dwa razy że rozwijając centrum powiadomień, nie zobaczyłem nic prócz zamazanego tła, czyli jak rozwijamy centrum powiadomień to nie ma zadnej ikony, zupełnie nic tylko rozmazany obraz który jest pod tym rozwijanym menu, pomagał tylko reset urządzenia, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, no i przy każdym ponownym uruchomieniu telefonu interfejs się powiększa i trzeba robić myk który opisywałem wyżej żeby go pomniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sejfit napisał:

No cóż pewnie jednym ratunkiem jest to co odpada, czyli reset do fabrycznych, ale zawsze możesz próbować jeszcze ściągnąć tą paczkę i zainstalować ponownie, może to coś zmieni, ale nie łudził bym się zbytnio że unikniesz hardresetu.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

 Próbowałem już dwukrotnie instalować paczkę aktualizacji.

Czy jest sens poczekać na oficjalną stabilną paczkę nie betę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sejfit napisał:

Ale to nie jest beta emoji848.png

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Pobrałem tą wersję ...

Jestem po prostu na siebie wściekły,że zaryzykowałem. Robienie backup i ustawianie wszystkiego na nowo jest męczące.

Nigdy więcej Xiaomi.

IMG_20220302_185809.jpg

Edytowane przez PiotrM90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie parę dni po aktualizacji do 13.0.4 ładowanie indukcyjne niedomaga, pokazuje, że ładuje ale prędkość ładowania jest taka, że więcej tej baterii bierze niż daje 😀 na kablu był też problem ale po restarcie fona ustał 🥲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem 13.0.4 skbeuxm
Czy działa wam systemowe wymuszanie tryby ciemnego na poszczególnych aplikacjach? Zniknęła jedna z najlepszych funkcji!
Screenshot_2022-03-04-08-10-55-473_com.android.settings.thumb.jpg.9c45017fad998644813e094944c14758.jpg
Nie działa już o to pytałem wcześniej

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają ustawioną na sztywno listę aplikacji i wbudowanych w nie aktywności, dla których ciemny motyw można dostosować. Większość z nich jest chińska, więc nie wyświetlą się one u nas, no bo ich nie używamy. Kompletny bezsens, nie ma szans na ustalenie ciemnego motywu dla wszystkich aplikacji na świecie poprzez taką listę... Dzięki temu możecie ustawić ciemny motyw tylko dla tych aplikacji, dla których pozwoli to wam zrobić Xiaomi.

Edytowane przez Kacper Skrzypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z dźwiękami powiadomień?
Mam poustawiane różne dźwięki powiadomień dla poszczególnych aplikacji, ale średnio raz dziennie wszystkie dźwięki szlag trafia i telefon tylko wibruje.
Albo np dźwięki się resetują i pojawia się domyślny dźwięk, pomimo że w ustawieniach aplikacji jest co innego.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...