Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Bico napisał:

Tragedii nie ma, niby przyjemniej dla oka to wszystko działa, ale czego oczekiwałeś po xiaomi :D bo na pewno nie fajerwerków?:D

Wielka premiera w grudniu ale chyba tylko na Chiny bo na Europę nie widzę jakiś konkretnych zmian narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bico nowe centrum pojawia się w momencie aktualizacji System UI Plugin. Bez tego pozostaje na chwilę obecną poprzednia wersja.
Zaktualizowałem z apkmirror do wersji z 15 lutego i dalej mam stary widok nawet po reboocie nic się nie zmieniło (miui 12.5.9)

Wysłane z mojego Mi11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, stereo0 napisał:

Mam wrażenie, że ekran przestawił mi się na fullhd. Jak to zweryfikować? W opcjach mam niby wqhd, ale no naprawdę wszystko jest większe, nawet aplikacje mi się skalują jak na mniejszy ekran, a sama zmiana rozdzielczości w ustawieniach nic nie zmienia wizualnie. Jest jakaś opcja programistyczna od tego by pokazało jaka jest aktualnie rozdzielczość ekranu?

FHD+ czy WQHD nie ma znaczenia - przynajmniej ja różnicy nie widzię przy przełączaniu się między nimi, ponieważ skalowanie się dostosowuje.
 

Po prostu w MIUI 13 / A12 je zmienili i tyle. Albo jest to błąd i to ogarną (w co wątpię), albo jest to umyślne działanie (bardziej prawdopodobne).

  

5 godzin temu, zoltan78 napisał:

@sejfitWłaśnie pisałem o tym parę postów wcześniej. Miejmy nadzieję, że to pierwsza wersja i zostanie wzbogacona. Choć osobiście nie liczę jednak na to. Nową czcionkę można pobrać samemu przez aplikację motywy po zmianie regionu na Indie. 

Nie trzeba regionu na indie zmieniać :P

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zoltan78 napisał:

A to ciekawe, a jak chcesz zatem pobrać i zastosować czcionkę skoro nie ma jej widocznej w aplikacji motywy bez zmiany regionu? 

Można. Wystarczy wpisać cokolwiek w pasku wyszukiwania motywów i w wynikach pojawia się sekcja czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, FromWP napisał:

Można. Wystarczy wpisać cokolwiek w pasku wyszukiwania motywów i w wynikach pojawia się sekcja czcionki.

No jakoś ten sposób nie działa. Pierwsze słyszę o takiej możliwości. 

 

7 godzin temu, Bartek.012 napisał:

Mam to samo na MIUI 13 

Nie wiem jaką wersję zainstalowałeś, ale sprawdź tą. U mnie po instalacji działa jak poniżej. 

Screenshot_2022-02-16-08-06-11-193_com.miui.home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. przy wpisaniu tej frazy faktycznie pokazało czcionkę MiSans Latin Medium i można ją pobrać oraz zastosować. Dobrze wiedzieć, ale bardzo selektywnie jest to wyświetlane. No ale dobrze, że mimo ubogiej listy, w ten sposób też można coś wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to Ci nie potwierdzę. Jakoś nie przemawia do mnie wygląd tego nowego centrum i wróciłem do starego. 
Ale rozumiem że odinstalowanie tego dodatku nie jest jakoś skomplikowane i można to bez problemu zmienić? W sensie wrócić do "normalnego".

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sejfit napisał:

Czy w tej nowej wersji panelu sterowania da się włączyć mi home albo Google home? Tak jak jest w tej jeszcze aktualnej wersji?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Z tego co widziałem mam taką opcję, sprawdziłem właśnie i działa normalnie 😀

Edytowane przez Bico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sejfit wręcz banalne. Musisz wejść w aplikacje / trzy kropki / pokaż wszystkie aplikacje / wpisać plugin i odinstalować aktualizacje. To wszystko.
Zabawne jest tylko to że wersja 14 u mnie nie działa i nie chce się zainstalować, a jak zainstaluje wersję najnowsza to nic się nie zmienia

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ar22rb napisał:

Poradziłem sobie z 14 i nowy widok jest... Gdyby nie ten niedziałający Android Auto to całość byłaby na plus. A tak... Porazka.

PS. Szkoda, że nie da się wyłączyć tego pleyerka bo jest niefunkcjonalny. W sumie nie wiem z czym on działa...


 

A ciul go wie z czym to działa jak nawet nie współpracuje z apką od muzyki Xiaomi 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ar22rb napisał:

U mnie też nie mogę 14 zainstalować...

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Wskoczyłem na wersję 14 ale najpierw odinstalowałem najnowszą czyli 26 i zadziałała, wątpię czy da się korzystać z odtwarzacza muzyki w nowym centrum kontroli na EEA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Android Auto był swego czasu na tygodniówce, jakieś dwa miesiące temu. My to ogarnęliśmy (nie pamiętam już, czy Xiaomi ogarnęło to później czy nie, ale skoro piszą, że problem mają ogarnąć w kolejnej aktualizacji, to chyba ogarnąć musieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...