Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sejfit napisał:

Ah czyli to OTA dla wszystkich urządzeń? To na jaki region trzeba zmienić?emoji23.png

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Podobno Mi Pilot, ale ludzie bez niego (a przynajmniej tak twierdzą) również otrzymali.

Co nie zmienia faktu, że to oficjalna aktualizacja.

 

PS. Co najmniej jeden człowiek dostał cegłę po aktualizacji, miejcie to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem żadnym pilotem, ani nawet maszynistą  region szwajcaria i normalnie pobrałem OTA, nawet-że działa, cegły brak ;)
Bez zmiany regionu poszło by Ci z pliku. Po prostu Xiaomi zawsze udostepnia update na losowo wybrane urządzenia, które nie biorą udziału w programie Mi Pilot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmiany regionu poszło by Ci z pliku. Po prostu Xiaomi zawsze udostepnia update na losowo wybrane urządzenia, które nie biorą udziału w programie Mi Pilot.
U mnie z pliku nie chce iść, twierdząc że to beta i nie biorę udział w testach, ale może ściągam zły plik

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z pliku nie chce iść, twierdząc że to beta i nie biorę udział w testach, ale może ściągam zły plik

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


Czyli Twój Mi 11 nie jest "na liście" urządzeń, którym Xiaomi udostępniło nowy soft poza programem Mi Pilot w przeciwieństwie do kolegi @Random0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:


Czyli Twój Mi 11 nie jest "na liście"

W zasadzie to nie ma czego żałować, szału ni ma ;) Jak w "ustawienia" -> o telefonie -> szczegółowe specyfikacje klikniesz to przerzuca na jakies chinskie forum miui? Jak na dole są te "guziki" kwadrat-kolko-trojkat to czasem jak odpali AOD to kwadrat zostaje i świeci, ogólnie maszyna stała się nieco jakby ociężała, może by trzeba było zjechać do fabryki i zacząć od nowa...Parę aplikacji wymagało zainstalowania najnowszej wersji np poczta xiaomi. No i najważniejsze - bateria znikaaaaa, zdjąłem z ładowajki o 6stej, teraz jest po 12stej i 50%, do nocy nie dociągnie... Poziom zabezpieczen z 1.12.2021, poza tym działa ale rewolucji to ja żadnej nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie ma czego żałować, szału ni ma  Jak w "ustawienia" -> o telefonie -> szczegółowe specyfikacje klikniesz to przerzuca na jakies chinskie forum miui? Jak na dole są te "guziki" kwadrat-kolko-trojkat to czasem jak odpali AOD to kwadrat zostaje i świeci, ogólnie maszyna stała się nieco jakby ociężała, może by trzeba było zjechać do fabryki i zacząć od nowa...Parę aplikacji wymagało zainstalowania najnowszej wersji np poczta xiaomi. No i najważniejsze - bateria znikaaaaa, zdjąłem z ładowajki o 6stej, teraz jest po 12stej i 50%, do nocy nie dociągnie... Poziom zabezpieczen z 1.12.2021, poza tym działa ale rewolucji to ja żadnej nie widzę.
Oj tam bateria, pewnie jesteś jak 90% użytkowników tym co nie umie używać tego telefonu, albo masz zepsuty akumulator. Bo tylko 10% twierdzi że u nich jest ok, niestety nie załapałes się do tego elitarnego grona .

A tak całkiem na poważnie, to właśnie tego się obawiałem, że tym razem Xiaomi nie da rady. Większość nakładek zyskała na andku 12, a xioami wypuściło tego androida, przykrytego swoją napompowaną nakładka 13, która niewiele wnosi niestety.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego wy oczekujecie jeżeli nie ma tygodnia bez nowego redmi, poco, xiaomi i ich miliona odmian. Tego już nigdy nie ogarną. Albo się z tym pogodzimy albo zmienimy markę. Ja jestem coraz bliżej drugiego kroku, ale będzie mi wielu fajnych funkcji brakowało. Coś za coś niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sejfit napisał:

A tak całkiem na poważnie, to właśnie tego się obawiałem, że tym razem Xiaomi nie da rady. Większość nakładek zyskała na andku 12, a xioami wypuściło tego androida, przykrytego swoją napompowaną nakładka 13, która niewiele wnosi niestety.

A które to nakładki zyskały, bo nawet na Pixelach jest sporo błędów :)

3 godziny temu, stereo0 napisał:

Nie wiem czego wy oczekujecie jeżeli nie ma tygodnia bez nowego redmi, poco, xiaomi i ich miliona odmian. Tego już nigdy nie ogarną. Albo się z tym pogodzimy albo zmienimy markę. Ja jestem coraz bliżej drugiego kroku, ale będzie mi wielu fajnych funkcji brakowało. Coś za coś niestety.

Jakich, jeśli można zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDdd

Redmi 11, Redmi 11s, Redmi 11 pro, Redmi 11 pro 5g, poco m4 pro, mi 12, mi 12 pro, mi 12x, to tak z ostatnich 3 miesięcy a pewnie z kilka pominąłem, na stronie głównej miuipolaka już zapowiadane są POCO F4 GT, POCO X4 Pro 5G, Redmi 10A i 10 oraz seria  czyli pierdyliard wariantów tego samego Redmi K50.

I ja tu pisze o ostatnich 3 miesiącach. Każdy trzeźwo myślący fan Xiaomi wie, że lepiej nie będzie. Za dużo tego by to ogarnąć. Taki mają model sprzedażowy nic mi do tego, ale mi już naprawdę szkoda pieniędzy na niedopracowane produkty. To nie to samo Xiaomi, które poznałem kupując ojcu Redmi Note 2 i zakochując się w miui by później kupić sobie Mi 5 ( z którego dalej czasem korzystam i bardzo go lubie). Mam po prostu tego dość. Ja już chyba jestem za stary. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aktualizacja jest, ale eeeee ani nie dodali nowych tapet, ani nie ma nowych wigetów, w zasadzie jedyne co widzę to zielona ikonę po lewej jak włączam telefon że aplikacja korzysta z rozpoznawania twarzy i na tym koniec.
No i zakładka google discover się zmieniło.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sejfit napisał:

No aktualizacja jest, ale eeeee ani nie dodali nowych tapet, ani nie ma nowych wigetów, w zasadzie jedyne co widzę to zielona ikonę po lewej jak włączam telefon że aplikacja korzysta z rozpoznawania twarzy i na tym koniecemoji848.png.
No i zakładka google discover się zmieniło.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam jeszcze nowy układ centrum funkcji ;)

Screenshot_2022-02-14-12-49-34-061_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie info z oficjalnego kanału na Telegramie.
MIUI-V13 0 1 0 SKBEUXM is being rolled out for Mi 11 [Partial Release]
Note: The build V13 0 1 0 SKBEUXM is not released to Germany, France, Poland, Ireland and Spain.
A to oni nie wiedzą że i tak cała Polska aktualizuję się w Szwajcarii?

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przepraszam dodali jeszcze animacje, jak się dociera do góry albo do dołu strony

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


To jeszcze mam pytanie, czy tylko u mnie nie działają zrzuty ekranu?


A i robienie zdjęć też jest niemożliwe bo aparat się wysypuje 🥲

 

I tak aparat ma wszelakie uprawnienia i generalnie działa tylko jak by nie umiał zapisać pliku.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sejfit napisał:

A nie przepraszam dodali jeszcze animacje, jak się dociera do góry albo do dołu strony emoji28.png

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka


To jeszcze mam pytanie, czy tylko u mnie nie działają zrzuty ekranu?emoji848.png


A i robienie zdjęć też jest niemożliwe bo aparat się wysypuje 🥲

 

I tak aparat ma wszelakie uprawnienia i generalnie działa tylko jak by nie umiał zapisać pliku.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Żadnego problemu co wymieniłeś nie mam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zoltan78 napisał:
Co masz na myśli pisząc nie działają. Ja normalnie robię screeny tak jak zawsze. Zrzuty zapisują się w galerii. 

Jak robię zrzut ekranu normalnie pojawia się to pływające okno ale na dole jest napis "nie udało się zapisać".
Jak chce zrobić zdjęcie niby się robi na sekundę pojawia się ikoną w lewym dolnym roku, ale cała aplikacja się zamyka.
Zapisałem obrazek z mesengera, ale go nigdzie nie widzę, jak chce go zapisać jeszcze raz dostaje info że już zapisałem.
Obrazy wrzucone na whatsapie normalnie były w galerii, aktualnie brak.
Próbowałem zainstalować jakaś apke aparatu i jest ta sama sytuacja, inne galerię zewnętrzne też nie widzą plików.

Odblokowanie twarzą działa normalnie na insta jestem wstanie dodać np relacje czy na snapa.

Pytanie czy jest gdzieś plik do pobrania z tą aktualizacją? Może reinstalacja by pomogła.

Ok znalazłem plik zobaczymy czy coś się zmieni po reinstalacji

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

 

 

Reinstalacja nic nie dała problem nadal występuje, a jedyne co znalazłem to na XDA forum że jeszcze jedna osoba ma ten sam problem z tą aktualizacją.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zoltan78 napisał:

Jeszcze takie info z oficjalnego kanału na Telegramie.

MIUI-V13 0 1 0 SKBEUXM is being rolled out for Mi 11 [Partial Release]

Note: The build V13 0 1 0 SKBEUXM is not released to Germany, France, Poland, Ireland and Spain.

Akurat to żadna nowość. Już od MIUI 12 przy większości romów był taki zapisek, że nie jest przeznaczony na rynek m.in polski.

Wydaje mi się, że wynika to z faktu że prawowitym dla NAS romem jest ten brandowany przez operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem z tego pliku dla pilotów i pierwsze co to wszystko zrobiło mi się strasznie duże jak dla ułomnych. Mniej więcej wszystko ustawiłem na najmniejsze i w miarę zaczyna mi to wyglądać, ale też większe są te ikonki w belce wyżej wraz z zegarem, a tego już nie umiem zrobić po staremu.

Ogolnie wiele losowych elementów aplikacji jest dużo większych niż poprzednio. Cały czas rozdzielczość mam na wqhd. Na dole porównanie 

1. Android 11 miui 12.5

comment_1644869531z2pS7ohocLqdP73xrMvO4G

2. Android 12 miui 13

comment_1644869544Dczu5JMLnLtIzWIzTe0BDt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Bar.Tek napisał:

Wydaje mi się, że wynika to z faktu że prawowitym dla NAS romem jest ten brandowany przez operatora. 

Bez przesady, ten model można też kupić na wolnym rynku z ROMem EEA czy nawet Global z oficjalnej dystrybucji w naszym kraju. Raczej to ma mało wspólnego według mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...